15min be reklamos
2015 01 05, 20:28

Lūpas pasididinusi Agness Landau kritikams atkerta: „Norėjau dar didesnių, medikai neleido“

Spalį hialurono rūgšties injekcijoms pasiryžusi Agness Landau džiaugiasi, anot jos, pagražėjusiomis ir kur kas labiau gundančiomis lūpomis. Tačiau Agness gerbėjai kiekvieną naują jos nuotrauką socialiniame tinkle dažnai pasitinka kritikuodami šį sprendimą.
Agness Landau
Agness Landau / Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr./Agness Landau
Asmeninio albumo nuotr./Agness Landau

Po šių grožio procedūrų bene kiekviena Agness nuotrauka socialiniame tinkle sulaukia komentarų apie paputlintas lūpas – dauguma gerbėjų teigia, kad Agness gražiau atrodė natūraliomis lūpomis, o po šių procedūrų atrodo kur kas blogiau, nenatūraliai, netgi vulgariai.

Pati Agness gerbėjų nuomonei nepritaria ir tikina, kad naujoji lūpų išvaizda jai labai patinka. „Visiškai nesigailiu to, nes dabar man nebereikia daryti duck face. Jeigu kažkam tai negražu, tai kodėl visi daro nuotraukas atkištomis lūpomis? Manau, vieni pavydi, o kiti tiesiog nori „pastumti“. Neimu į galvą“, – Žmonės.lt sakė Agness, paklausta, kaip reaguoja į po grožio procedūrų pasipylusią kritiką.

A.Landau ne tik kad to nesigaili, bet ir atvirauja, kad norėjo dar putlesnių lūpų, tiesiog medikai jai patarė to nedaryti.

„Mano natūralios lūpos man neatrodė didelės ir dabar tikrai nemanau, kad jos per putlios. Aš norėjau dar didesnių, bet daktarai paaiškino, kad bus nebegražu ir kentės mano sveikata, o aš pasitikiu specialistais, todėl ir paklausiau“, – sakė Agness, neatmetusi galimybės, kad ateityje gali pasiryžti ir plastinei chirurgijai.

Asmeninio albumo nuotr./Agness Landau
Asmeninio albumo nuotr./Agness Landau

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką