Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 20, 20:02

★★★☆☆ / M.Govedaitė apie filmą „Bilietas į rojų“: ar J.Roberts ir G.Clooney buvo pora?

Ar žinojote, kad 90-ųjų romantinių komedijų ikona Julia Roberts paskutinį kartą tokio žanro (angl. rom-com) filmuose vaidino daugiau nei prieš 20 metų? O kad jos ilgametis geriausias draugas George'as Clooney, kaip pats sako, net nebepamena, kada vaidino išskirtinai komiškoje ir romantinėje rolėje?
Filmas „Bilietas į rojų“ Tik prenumeratoriams
Filmas „Bilietas į rojų“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Anot jo, tai buvo taip seniai, kad nepasakytų ir filmo pavadinimo.

Patys aktoriai mėgsta juokauti, kad abu jaučiasi kaip seniai išsiskyrę, bet draugaujantys buvę sutuoktiniai, mat per visą savo gyvenimą yra tiek kartų spaudos „poruoti“, jog eilinį kartą to užklausti, jau nebeneigia, kad tai visiškas melas.

Kaip pasakytų ganduose gyvenantys žinomi žmonės, kam gadinti gražią istoriją, tiesa?

Du Kine nuotr./George'as Clooney ir Julia Roberts
Du Kine nuotr./George'as Clooney ir Julia Roberts

Atrodytų komiška, jog dvi ryškiausios ir „Oskarais“ apdovanotos žvaigždės beveik du dešimtmečius nevaidino romantinio-komedijinio žanro kino projektuose. Žanro, kuris juos ir išgarsino.

Nelabai čia ką ir nustebinsiu pasakiusi, kad kol esi jaunas, žavus bei perspektyvus Holivudo numylėtinis, nesinori būti žinomu tik kaip komedijų veidu ar, dar blogiau, nuolatos vaidinti seksualius viengungius. Norisi vieną dieną „išaugti“ iš šių rolių ir pradėti kurti rimtus draminius bei kino akademijos vertus vaidmenis.

Tą šie bičiuliai ir darė pastaruosius 20 metų – kūrė, režisavo ir vaidino kino statulėlėmis apdovanotuose kino projektuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką