Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 07, 07:30

M.Kiltinavičius – vėl vienišas: išsiskyrė jo ir sužadėtinės D.Šimkevičiūtės keliai

Prieš metus susižadėję Marius Kiltinavičius (40) ir vizažistė, jogos trenerė Donata Šimkevičiūtė vestuvių visgi nekels – jie nebėra pora. Skyrybų faktą patvirtino pats krepšinio treneris.
Marius Kiltinavičius ir Donata Šimkevičiūtė
Marius Kiltinavičius ir Donata Šimkevičiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.

Krepšinio trenerio ir buvusio atlikėjo Mariaus Kiltinavičiaus asmeniniame gyvenime – permainos. Jos pastebimos ir vyro feisbuko paskyroje – čia nebeliko bendrų Mariaus ir jo dabar jau buvusios mylimosios Donatos Šimkevičiūtės, kuriai pernai pasipiršo, nuotraukų, o santykių statusas pakeistas į „vienišas“.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su pačiu M.Kiltinavičiumi, vyras neslėpė, kad jo ir D.Šimkevičiūtės santykiai nutrūko.

„Mes su Donata esame išsiskyrę jau kelis mėnesius“, – patvirtino Marius, tačiau komentuoti plačiau atsisakė.

Portalas Žmonės.lt bandė susisiekti ir su D.Šimkevičiūte, bet kol kas to padaryti nepavyko.

Asmeninio albumo nuotr./Marius Kiltinavičius su mylimąja Donata
Asmeninio albumo nuotr./Marius Kiltinavičius su mylimąja Donata

Primename, kad Marius ir Donata apie romantiškus santykius pranešė 2021 metų birželį. Šią žinią krepšinio treneris paviešino socialiniame tinkle, pasidalindamas nuotrauka. M.Kiltinavičiaus kadras kartu su Donata apskriejo žiniasklaidą, o pats Marius tuomet daugžodžiauti nenorėjo, tik patvirtino, kad jiedu pora.

Visgi praėjus kelioms savaitėms, portalui Žmonės.lt D.Šimkevičiūtė atskleidė daugiau detalių apie judviejų santykius. Pora susipažino atsitiktinai – Donata vienoje stovykloje dalyvavo kartu su Mariaus seserimi, kuri juodu ir supažindino.

„Esu jai labai dėkinga, viskas vyko kaip filme. Įsitikinau, kad jeigu leidi gyvenimui tave stebinti, jis ir nustebina“, – šyptelėjo ji.

Porai užteko vos vieno susitikimo, kad abu suprastų, jog tikrai bus ir antras, ir trečias pasimatymas.

„Jau po pirmo susitikimo nebegalėjome vienas be kito, išsyk sulipome. Viskas vyksta labai natūraliai, kartais net patys stebimės. Mes labai panašūs viskuo – iki smulkmenų. Juokiamės, kad mudviejų net eisena vienoda. Nors mūsų gyvenimo būdas labai panašus, bet kartu yra ir skirtumų, tačiau pradėję būti poroje mes juos visiškai natūraliai priėmėme, papildome vienas kitą“, – anksčiau pasakojo Donata.

O 2021-ųjų rugpjūtį Marius mylimajai pasipiršo.

„Esu laimingiausias vyras žemėje“, – tada džiaugėsi jis.

Anksčiau M.Kiltinavičius buvo vedęs atlikėją Ievą Zasimauskaitę. Teismas jų santuoką oficialiai nutraukė 2020-ųjų vasarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką