15min be reklamos
2022 10 15, 10:44

M.Papinigis po E.Vėlyvio filmo premjeros Panevėžyje sulaukė netikėto klausimo

Visą šią savaitę Lietuvoje nuolat skamba režisieriaus Emilio Vėlyvio naujojo filmo „Piktųjų karta“ pavadinimas. Vieni žiūrovai nuo pirmųjų sekundžių įtraukiantį detektyvą pamatyti jau spėjo, o kiti dar tik laukia savo eilės išvysti tai, apie ką kalba visi šalis. Šįkart Mindaugas Papinigis ir Donatas Šimukauskas pasirodė kiek kitokiame, tačiau nuo kino vis tiek nenutolusiame amplua.
Mindaugas Papinigis
Mindaugas Papinigis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Anot laidos „galvOK“ vedėjo Andriaus Žiurausko, Donatą būtų galima vadinti tradiciniu E.Vėlyvio filmų „mentu“, o štai Mindaugas naujojoje režisieriaus juostoje nustebino kitu, nebe garsiuoju Vovos vaidmeniu. Tačiau, kaip pasakojo pats aktorius, Vovos vaidmuo jam ypač brangus – anksčiau E.Vėlyvio filmuose jis nenorėjo vaidinti nieko kito.

Laidoje D.Šimukauskas atskleidė, kad naujasis E.Vėlyvio filmas yra specifinio, skandinaviško nuar žanro. Tai – niūrią nuotaiką kuriantis detektyvas, pasakojamas iš policijos perspektyvos. Juostoje Policijos komisaras Gintas (akt. Vytautas Kaniušonis) apkaltinamas savo kolegos ir geriausio draugo nužudymu. Žiauri mirtis trenkia kaip perkūnas iš giedro dangaus būtent tuo metu, kai Gintas paskelbia apie savo kandidatavimą mero rinkimuose. Ir tai – tik pradžia…

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Emilis Vėlyvis
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Emilis Vėlyvis

Nors ir linksmesnės nuotaikos, šio šeštadienio žaidimas „galvOK“ - toks pats intriguojantis, kaip ir E.Vėlyvio filmas.

„Filmas – labai intensyvus. O ką jau kalbėti apie dūzges…“ – juokėsi D.Šimukauskas, pasakodamas apie po filmo premjeros įvykusį vakarėlį.

Pastarasis aktorius šį šeštadienį papildė Marijono Mikutavičiaus komandą, o M.Papinigis tapo Manto Katlerio komandos draugu.

Kaip visuomet, žaidime netrūko ir juoko. Pamatęs klausimų temą „Kelias į žvaigždes“, M.Katleris juokavo, kad M.Papinigis kaip du vandens lašai panašus į ten dalyvavusį atlikėją Grūdą. Savo ruožtu Mindaugas tikino, kad jis yra tas pats žmogus, tik neseniai pasirinkęs aktorystę. O vėliau juokais pridėjo, kad šis kelias, deja, taip pat nelabai pelningas…

Vido Černiausko nuotr./Mindaugas Papinigis
Vido Černiausko nuotr./Mindaugas Papinigis

O štai kitas klausimas Mindaugui priminė iš tiesų nutikusią istoriją, kai vienas gerbėjas taip įtikėjo filme pavaizduotu smūgiu, kad nebegalėjo vaidybos atskirti nuo realybės.

„Panevėžyje yra buvęs toks atvejis – po filmo premjeros prie manęs priėjo žmogus ir sako: „Klausykit, aš viską suprantu, bet kaip jūs žmogui su beisbolo lazda trenkėt į galvą? Kaip jam baigėsi?“ Man beliko atsakyti, kad tai – kino magija“, – pasakos jis.

Istorija apie žinomą filmą pasidalino ir D.Šimukauskas. Visi esame girdėję, kad aktoriai dėl vaidmenų filmuose ryžtasi įvairiems iššūkiams – vieni meta svorį, kiti bando jo priaugti, kardinaliai pakeičia įvaizdį ar plaukų spalvą. Tačiau pasirodo, kad tai – ne viskas!

Ryčio Šeškaičio nuotr./Donatas Šimukauskas
Ryčio Šeškaičio nuotr./Donatas Šimukauskas

D.Šimukauskas pasakojo, jog norėdamas gauti vaidmenį filme su Lady Gaga „Taip gimė žvaigždė“, garsusis Bradley Cooperis netgi buvo priverstas pažeminti savo balsą!

„Pasirodo, kad yra kažkokios treniruotės, kaip pagilinti savo balsą. Ir iš tiesų – jis visą filmą stengėsi kalbėti labai žemais registrais“, – atkreipė dėmesį aktorius.

Visi atsakymai – šeštadienį, žaidime „galvOK“, 19.30 val. per TV3.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką