15min be reklamos
2022 05 28, 14:22

M.Stasiulis – atvirai apie mylimąją Mildą, sužadėtuves ir bendrą aistrą buriuoti

Televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis niekuomet nebuvo linkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau šį sekmadienį žiūrovai turės galimybę išvysti retą išimtį. Žinomas vyras ne tik papasakojo, kokia aistra yra jį užvaldžiusi, bet ir praskleidė santykių su sužadėtine Milda Vyšniauskaite paslapties šydą.
Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė
Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė / 15min klijuotė

Atšilus orams pora vis dažniau laiką leidžia Nidoje – čia juos traukia bendras pomėgis buriuoti ir prieplaukoje laukianti jachta.

Ši jachta – ypatinga, mat kapitono teises turi tiek Mindaugas, tiek Milda. Laidos žiūrovai pamatė, kaip jiedu čia pasidalija darbais bei kur planuoja plaukioti šią vasarą. Tačiau Mindaugas atviravo ne tik apie bendrą savo ir mylimosios aistrą – su žiūrovais jis žada pasidalinti ir kur kas labiau asmeniškomis istorijomis.

Viską pakeitė tinkama moteris

Savo asmeninį gyvenimą visuomet po devyniais užraktais slėpęs Mindaugas dabar kaip niekada atviras. Iki šiol vengdavęs kalbėti apie savo jausmus, sutikęs Mildą, jis pripažįsta pasikeitęs. Įdomiausia, kad ypatingą vaidmenį poros pažinties istorijoje suvaidino ir žymusis dainininkas Saulius Prūsaitis!

Daugelį žiūrovų nustebino ir atviras Mindaugo pasakojimas apie sužadėtuves. Pasirodo, kad paprastai žodžio kišenėje neieškantis televizijos laidų vedėjas besipiršdamas prarado kalbos dovaną!

„Milda stresinę situaciją išgyveno vyriškai. Sako, gerai gerai, duok tą žiedą, tipo, nesiparink, viskas yra gerai“, – juokėsi laidoje ne itin sklandų pasipiršimo procesą prisiminęs Mindaugas.

Tačiau pati Milda neslėpė, kad tokio mylimojo žingsnio tąkart ji nesitikėjo. Žinoma, mergina ištarė „taip“ – juk abejonių dėl savo žmogaus ji neturėjo.

Socialinių tinklų nuotr./Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė
Socialinių tinklų nuotr./Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė

Tai, kad jiedu yra puiki komanda, pora suprato jau pirmojoje savo kelionėje į Balį. Veikdami kartu jiedu jau patyrė begalę nuostabių dalykų, o patys įdomiausi, žinoma, laukia ateityje. „Mūsų komanda yra daugiau negu aš galėjau tikėtis“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ šypsojosi Milda.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką