15min be reklamos
2022 11 30, 10:14

M.Vitulskis – apie padarytą klaidą, namo statybas ir žinomą moterį, kuria žavėjosi paauglystėje

Lietuvos tenoras Merūnas Vitulskis TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ lankėsi jau ne vieną kartą – tiek su savo žmona Erika Vitulskiene, tiek ir su savo niekuomet žodžio kišenėje neieškančiais, tūkstančius prajuokinti gebančiais vaikais. Tačiau kas kartą atvykęs pasipasakoti, kuo gyvena šiuo metu, žinomas vyras vis geba nustebinti. Ne išimtis ir šis kartas, kai Merūnas ne tik laidos vedėjus, bet ir žiūrovus privers šluostytis juoko ašaras pasakodamas apie pernelyg ilgai užsitęsusias namo statybas bei atvejį, kai buvo priverstas mokytis šokti.
Erika ir Merunas Vitulskiai / Kiril Čachovskij nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai

Merūnas – ne tik scenos profesionalas, bet ir puikus vyras bei tėtis. Laidos vedėjai domėjosi – kiek laiko jam lieka tik pačiam sau?

Žinomas vyras atskleidė su savimi dabar galintis pabūti kiek daugiau, nes nuolat keliauja į sklypą, kuriame jau kurį laiką statomas naujas šeimos namas. Tiesa, statybos užtruko kur kas ilgiau nei buvo planuota. „Erikai sakiau, kad per kokius 9 mėnesius viskas užaugs. Bet išėjo 3,5 metų…“ – sakė jis pridėdamas, kad šią vasarą namo statybos pagaliau turėtų pasiekti finišą.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė

Šiandien Merūną daugelis pavadintų viena ryškiausių Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždžių. O kuo paauglystėje jis žavėjosi pats?

„Tuo metu, kai man buvo 11 ar 12 metų, man didžiausia žvaigždė buvo Gintarė Karaliūnaitė – jos netgi prašiau parašo. Jos šokėjos irgi buvo labai gražios“, – juokėsi M.Vitulskis.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Paramos koncertas „Vienybės jėga“
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Paramos koncertas „Vienybės jėga“

Tai laidos vedėjui Justinui Jankevičiui netrukus priminė istoriją apie vieną itin garsų Lietuvos dainininką. Pasirodo, kad kartą Justino sesę į pasimatymą nusprendė nusivesti vienas labiausiai šalyje moterų mylimų atlikėjų. Tačiau įdomiausia, anot J.Jankevičiaus, kad to jis niekuomet nėra pasakojęs net ir pačiam dainininkui, nors jų keliai pastaruoju metu susikerta ypač dažnai. Koks tai atlikėjas, žiūrovai sužinos jau šio vakaro laidoje.

Savo ruožtu Merūnas pripažino anksčiau itin mėgęs ir įvairias šokiais garsėjusias Lietuvos muzikines grupes. Visgi pats jis nuo šokių scenoje susilaiko, nes kartas, kai dalyvavo šokių projekte, jam kaip reikiant apkarto. „Buvo labai blogai… Mano partnerė verkdavo – aš buvau toks nelankstus“, – atviravo besijuokdamas Merūnas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis / Asmeninio albumo nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis / Asmeninio albumo nuotr.

Iš šių laikų jam ypač įsiminė didelius skausmus kėlusi avalynė. Tą patvirtino ir pats kadaise šokių projekte dalyvavęs Justinas Jankevičius. „Kai ateini iš civilių pasaulio, jie tau parodo, kas yra latino šokių batai. Tai – aukštakulniai, kuriuos avėti skauda du kartus. O svarbiausia, kad prakaituoti pradedi dar juos rišdamasis. Žiūri į savo partnerę, o ji lyg su tokia išraiška: „Kada tu baigsi prakaituoti?“ O tu nebaigi – kaip ateini prakaituodamas, taip ir išeini lygiai taip pat prakaituodamas. Tai – siaubinga“, – sakė jis.

Iki ašarų verčiančios kvatoti M.Vitulskio istorijos – jau šį vakarą. Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką