2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Mama tapusi Donata Virbilaitė pasidalijo jautriu kadru su naujagime: „Pagaliau kelionė namo“

Birželio 23-iąją atlikėjos Donatos Virbilaitės (36) gyvenimas teka visiškai kitokia vaga – moteris tapo mama. Kartu su mylimuoju Gediminu dukrelės susilaukusi dainininkė kelias dienas praleido ligoninėje, tačiau su naujagime pagaliau grįžo namo.
Donata Virbilaitė
Donata Virbilaitė / Socialinių tinklų ir Vaivos Gervės nuotr.

Prieš kelias dienas tėvais tapę Donata Virbilaitė ir jos mylimasis Gediminas nuo šiol palaimingomis akimirkomis galėsis džiaugtis namuose – mamą ir dukrą pagaliau išleido namo.

Ta proga laiminga mama su savo sekėjais pasidalijo šiltu kadru su naujagime.

„Pagaliau kelionė namo.

Kai fotosesijų kadrus pakeičia kadrai su naminiais drabužiais, neklota lova ir susivėlusiais plaukais, bet tau tai pačios gražiausios akimirkos – supranti, kad kažką tikrai darai labai gerai – gyveni ir myli.

Labas, mano meile“, – rašė D.Virbilaitė.

Apie tai, kad susilaukė dukters, D.Virbilaitė sekmadienį pranešė socialiniuose tinkluose.

„Labas, stebukle,

Ko trūko žemėj, GIMĖ tavyje.

2023.06.23

Gabija“, – rašė D.Virbilaitė ir pasidalijo nuotrauka.

Primename, kad apie nėštumą atlikėja Donata pranešė žurnalui „Žmonės“.

„Žinia, kad birželį tapsime tėvais, mus pasiekė po atostogų Turkijoje. Dabar vis pagalvoju, kad šis tolimas kraštas, kuriame esu gyvenusi, mano istorijoje ne kartą atliko reikšmingą vaidmenį“, – naujausiame „Žmonių“ numeryje pasakojo D.Virbilaitė.

„Kad turėsime mergaitę, žinojau jau gana senokai“, – prisipažino Donata.

Mama sakė, kad, sužinojusi vaikelio lytį, pirmiausia pasidžiaugė – dukrytė tikrai bus tėvelio vaikas, nes, pasak jos, ryšys tarp tėčio ir dukros yra labai svarbus. Pati be tėvo užaugusi atlikėja sako, jog vaikystėje ar paauglystėje būtent jo glėbio jai trūko labiausiai.

Nuo tos akimirkos, kai džiaugsminga žinia aplankė ją ir širdies draugą, Donatos telefonas prisipildė įvairiausių muzikos melodijų, žodžių eilučių, kurias kūrėja visai neseniai sudėjo į vieną, labai svarbią dainą.

Loretos Kondratės nuotr./Donatos Virbilaitės pirmagimės sutiktuvių šventė
Loretos Kondratės nuotr./Donatos Virbilaitės pirmagimės sutiktuvių šventė

„Šįkart nenorėjau pompastikos, atidirbtų akordų, brangaus vaizdo klipo. Siekiau, kad viskas būtų lengva, paprasta, artima ir šilta, todėl į svečius atvykus kolegai ir bičiuliui Jonui Andriuškevičiui, kartu „sulipdėme“ laukimo metu kylančius jausmus bei muziką į vieną svarbiausių dainų mano karjeroje“, – taip naujausią savo dainą, pavadinimu „Labas“, skirtą itin laukiamai dukrytei, pristatė Donata.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką