Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 07:59

Mama tapusi P.Belousova su šeima atostogavo Palangoje: „Čia antri sūnaus namai“

Metų pradžioje, sausio mėnesį tėvais tapę šokėjai Patricija Ionel Belousova ir Alexandr Ionel mėgaujasi tėvystės džiaugsmais ir iššūkiais. Neseniai pora iš Vokietijos atvyko į Lietuvą, kur Patricijos artimiesiems pirmąkart pristatė sūnų Noelį.
Patricija Ionel Belousova ir Alexandras Ionelis su sūnumi
Patricija Ionel Belousova ir Alexandras Ionelis su sūnumi / Socialinių tinklų nuotr.

Vasaros pradžioje Vokietijoje gyvenantys profesionalūs šokėjai Patricija Ionel Belousova ir Alexandr Ionel kartu su sūneliu Noeliu ant rankų atvyko į Lietuvą. Šeima šįkart pasirinko ne itin dažną kelionės būdą – laivu jie atplaukė tiesiai į Klaipėdą, kur mėgavosi lietuviško pajūrio malonumais.

Vos atvykę į uostamiestį, šeima iškart patraukė į pamėgtą Palangos kurortą, o ten susitiko ir su Patricijos tėvais. „Mano tėvai atvažiavo iš Vilniaus, kad pabūtų su mumis ir mažyliu. Tai buvo smagus laikas šeimos rate“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Patricija ir atskleidė, kad kurorte aplankė pasakiškai gražius miesto parkus.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova su sūnumi
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova su sūnumi

„Su vežimėliu apvažiavome visus kelius ir keliukus“, – šypsodamasi kalbėjo šokėja.

P.Belousova pasidžiaugė, kad vizitui Palangos kurorte pasirinko vasaros pradžią – tokiu laiku sezonas dar tik įsibėgėjo, tad jai su šeima pavyko pasimėgauti ramybe.

„Dabar žodis ramybė labiausiai tinka mūsų poilsiui“, – sakė ji ir pridūrė, kad labiausiai iš viešnagės pajūryje jai įspūdį paliko ne tik gamtos grožis, bet ir aplankyti puikūs restoranai, skanus maistas bei malonus aptarnavimas.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova su vyru Alexandru loneliu
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova su vyru Alexandru loneliu

Regis, kelionė patiko ir 6 mėnesių Patricijos ir Alexandr sūnui Noeliui. Šokėjai pasidžiaugė, kad kiek ūgtelėjusi jų atžala visos kelionės metu jautėsi puikiai.

„Pirmą vakarą, kai plaukėme laivu, Noelis buvo šiek tiek neramus, bet po to apsiprato ir visos kelionės metu buvo ramus. Lietuva mano sūneliui visada bus antra gimtinė, tad jis ir jautėsi tarsi namuose. Jūros garsai jį labai nuramindavo, puikiai išmiegodavo Palangos pliaže“, – pasidžiaugė Patricija.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova


Šokėja neslėpė, kad šio vizito Lietuvoje ji laukė ypatingai, kadangi jau metus nebuvo grįžusi pas savo artimuosius į gimtinę. Patricija vos po gimdymo dalyvavo didžiausiame Vokietijos šokių projekte „Let’s Dance“, tad tik jam pasibaigus atrado laiko kartu su mažyliu ant rankų aplankyti savo šalį.

Visgi, kalbėdama su portalu Žmonės.lt moteris prasitarė, kad pirmaisiais savo namais dabar jau laiko Vokietiją, kur ir sukūrė savo gyvenimą. Tačiau nors ji pamilo svečią šalį, jos širdyje Lietuva visada užims ypatingą vietą.

„Kai atvykau gyventi į Vokietiją, mane šios šalies žmonės priėmė labai šiltai ir lyg šiol durys man atidarytos ten, kur noriu toliau augti ir kurti. Juk čia gimė mano sūnelis, – kalbėjo Patricija. – Tačiau nors ir myliu šią šalį, Lietuvai visada bus mano širdyje, o joje vietos tikrai daug!“.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova su sūnumi
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Ionel Belousova su sūnumi

Šokėja neslėpė, kad kurdama gyvenimą Vokietijoje, labiausiai ji pasiilgsta gimtinėje likusių tėvų, brolio ir namų, kuriuose augo. Tiesa, Patricijos vyras Alexandr taip pat spėjo pamilti šią šalį ir kaskart išvykęs iš jos pasiilgti vieno ypatingo užkandžio.


„Kai paklausiau vyro, kad labiausiai jam patinka mano šalyje, jis nė negalvodamas atsakė – sūris „Džiugas“, – juokėsi šokėja.

Portalo Žmonės.lt paklausta, ar gimtinės ilgesys ir vyro pamėgtas užkandis vieną dieną suviliotų šeimą grįžti gyventi į Lietuvą, Patricija liko atvira:

„Kol kas tokių minčių nėra. Turime daug planų, tikslų, naujų projektų. Čia auginsime mūsų sūnelį. Į Lietuvą visada smagu sugrįžti ir praleisti laiką su šeima, tačiau kol kas sugrįžti gyventi čia neplanuojame“, – sakė P.Belousova ir pridūrė, kad su sūneliu kalba lietuviškai tam, kad jis nuo pat mažens jaustų savo šaknis.

„Noriu, kad Noelis Lietuvoje jaustųsi, kaip savo namuose“, – pokalbio pabaigoje pridūrė ji.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką