15min be reklamos
2014 01 07, 14:35

Manekenė Kristina Tučkutė savo kurtus lūpų dažus ketina padovanoti prezidentei Daliai Grybauskaitei

Manekenė ir kosmetikos linijos „Shhh. It‘s Secret. By Kristina Tuckute“ kūrėja Kristina Tučkutė antradienį atskleidė artimiausiu metu ketinanti pradžiuginti prezidentę Dalią Grybauskaitę: pakerėta puikaus šalies vadovės stiliaus manekenė nutarė jai padovanoti lūpdažį iš savo kosmetikos linijos.
Kristina Tučkutė
Kristina Tučkutė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Jau seniai galvoju, kad noriu įteikti dovaną prezidentei. Esame kaimynės... Vis noriu vieną dieną ją susitikti“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Tučkutė. Šiuo metu manekenė gyvena visai netoli prezidentūros, Vilniaus senamiestyje, todėl D.Grybauskaitę ir vadina kaimyne.

Dalia Grybauskaitė
Dalia Grybauskaitė

Anot K.Tučkutės, jokios realios progos, kuria savo dovaną ji nori skirti D.Grybauskaitei, nėra. Pakanka to, kad manekenė tikina esanti prezidentės gerbėja: „Moteris, užimanti prezidentės pareigas, yra didelė retenybė. Tai jau yra puiki proga dovanai įteikti. Man labai patinka prezidentės aprangos stilius, ji pati. Manau, padovanoti jai lūpdažį yra puiki idėja.“

Paklausta, kokiu būdu ji ketina minėtą lūpdažį prezidentei perduoti, K.Tučkutė patikino, kad procesas – sudėtingas: „Nėra taip lengva perduoti dovaną prezidentei. Kontrolė prezidentūroje, matyt, yra milžiniška.“ Vis dėlto jos teigimu, dovana D.Grybauskaitę turėtų pasiekti jau šiandien: „Negaliu atskleisti, kaip ji bus perduota. Pasakysiu tik tiek, kad ta krytimi yra dirbama.“

Manekenė įsitikinusi, kad jos dovana šalies vadovė labai džiaugsis. „Noriu, kad ji sužinotų apie mano kuriamus kosmetikos produktus. Jai dovanosiu neutralios spalvos lūpdažį, kurį galima tepti ant bet kokios kitos spalvos lūpdažių. Jai, kaip moteriai, manau, labai patiks“, – Žmonės.lt sakė K.Tučkutė. 

Patricas Romulas ir Kristina Tučkutė
Patricas Romulas ir Kristina Tučkutė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką