2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Manekenė Vaida Židonytė džiaugiasi krūtų implantais (apklausa)

Lietuvos pramogų pasaulio gražuolės ir modeliai užsikrėtė nauju virusu.
Vaida Židonytė
Vaida Židonytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Krūtų didinimo operacijos tapo nauja mada. Jau ne viena žinoma lietuvaitė savo krūtinę patikėjusi plastikos chirurgui nesigėdija to pripažinti viešai. Šiuo virusu užsikrėtė ir žinoma manekenė Vaida Židonytė.

26 metų modelis operacijai ryžosi spontaniškai, o ant operacinio stalo atsigulė paveikta pokalbių su savo draugėmis, rašo dienraščio „Lietuvos rytas“ priedas „Gyvenimo būdas“.

Grožio namų „Classy Beauty“ savininkė V.Židonytė teigė, kad buvo netikėtai įtraukta į gražinimosi sūkurį ir net neturėjo laiko pagalvoti ar tikrai ši operacija yra reikalinga.

Mikrochirurgas K.Vitkus manekenei paaiškino, kokia yra operacijos rizika. Jis neslėpė, kad ši, kaip ir bet kuri kita, chirurginė intervencija gali sukelti komplikacijų. V.Židonytė teigė, kad ši operacija jai buvo pirmoji, todėl bijojo ir žalingo narkozės poveikio.

Dėl dailių moteriškų formų teko ne tik pasiryžti operacijai, bet ir po jos iškęsti nemalonius pojūčius.

Vis dėlto iškentusi šį etapą mergina džiaugėsi: Mano krūtinė dabar turi tvirtą formą, ir ji nesikeis. Natūralios krūtys, bėgant metams, glebtų. Džiaugiuosi, kad galiu vaikščioti be liemenėlės. Tai – vienas didžiausių pliusų padidinus krūtinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką