Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 09, 12:31

Marius Jampolskis: suprantu erotiką ir ją vertinu

„Jų žvilgsniai jas išduoda... Bendravimas, paplonintas liežuvis, „falšas“, kurio jos pilnos“, – detales, iš kurių atpažįsta tik naudos ieškančias moteris, vardins aktorius Marius Jampolskis.
Marius Jampolskis su drauge Renata
Marius Jampolskis su drauge Renata / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ itin atviras 33-ejų scenos žvaigždės Mariaus Jampolskio interviu, kuriam jis pasikvies į savo ir širdies draugės namus. Vyras išduos ne tik tai, kokiomis moterimis žavisi, kodėl iširo jo santuoka, o vėliau ir draugystė su operos dainininke Onute Kolobovaite.

„Klysta tie, kurie mano, kad mano populiarumas ar kita moteris išardė santuoką. Su žmona daug dirbome, kad ją išsaugotume, tačiau mums nepavyko“, – pasakos aktorius.

Jis atskleis ir savo bei naujos širdies draugės, 26-erių Renatos Uzialkaitės pažinties istoriją.

„Pamačiau, priėjau, pasakiau, kad graži moteris, ir paprašiau telefono numerio. O ji atsakė, kad jei nepaskambinsiu kitą dieną, pasikeis numerį“, – pažinties pradžią prisimins M.Jampolskis.

Tuo tarpu jo draugė Renata pasakos, kad ją užkalbinusio garsaus aktoriaus iš pradžių nė neatpažino.

„Jis priminė man tikrą kaimietį: avėjo kroksus, vilkėjo striukę iki kelių, ant galvos buvo užsimaukšlinęs akis dengiančią kepurę. Tačiau elgėsi labai drąsiai ir pasitikėjo savimi“, – prisimins Renata.

Būtent dėl santykių su Renata aktorius šiuo metu yra vienas labiausiai geidžiamų pašnekovų. Mat vos prieš kelias dienas spaudoje pasirodė vyrams skirtas žurnalas, kurio viršelį papuošė itin atviros aktoriaus draugės nuotraukos. Viduje – dar daugiau intriguojančių nuotraukų.

„Suprantu erotiką ir ją vertinu. Žinojau, kad Renata nori nusifotografuoti, todėl neprieštaravau. Per savo gyvenimą jau išmokau nesisavinti žmonių“, – tikins M. Jampolskis.

Aktoriaus Mariaus Jampolskio interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo...  iki...“ jau šį vakarą, pirmadienį, 19.10 val. per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką