15min be reklamos
2022 10 23, 11:27

Martynas Starkus gavo ypatingą žmonos dovaną: rinkdama ją Kotryna ilgai nesvarstė

Keliautojas Martynas Starkus su žmona Kotryna ir vėl pakvietė užsukti į savo sodybos statybų aikštelę. Laikui bėgant, šeima prie sodybos jau ėmė priprasti – kiekvienas susirado asmeninę, sau mielą teritoriją, o Martynas čia neseniai išpildė ir dar vieną savo svajonę.
Martynas Starkus, Kotryna Starkienė
Martynas Starkus, Kotryna Starkienė / TV3 ir Luko Balandžio/BNS nuotr.

Šiemet svarbiausias šeimos tikslas – sutvarkyti aplinką sodyboje, įsirengti namo vidų ir čia pagaliau apsigyventi, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

„Gyvendami bendrai, mes visi susikuriame savų teritorijų, reikalingų kiekvienam iš mūsų pabūti pačiam su savimi. Bet tuo pat metu, vėliau džiaugtis bendrai rezultatais. Tai irgi yra labai svarbu, nes mes esame šeima – tau patinka, kai artimieji įvertinai tai, ką darai“, – laidoje „Starkus stato“ pasakojo Martynas.

TV3 nuotr./Martynas Starkus
TV3 nuotr./Martynas Starkus

Kad visi sodyboje ilgainiui susiranda savą erdvę, patvirtino ir K.Starkienė. Jai mieliausias – daržas, į kurį Martynas nedrįsta kelti kojos. O Kotryna, savo ruožu, jau mėgaujasi pirmosiomis daržo gėrybėmis.

„Dabar nusiskini produktą, kurį anksčiau pirkdavai parduotuvėje, ir dar vaikams parodai, kad net mama gali užauginti tą ridikėlį!“ – džiaugsmo neslėpė Kotryna.

O štai Martynas savąją erdve laiko visą kiemą. Žolės pjovimas jam – pati geriausia meditacija. O taip pat – puikiai tinkanti tema pokalbio pradžiai.

TV3 nuotr./Martynas Starkus, Kotryna Starkienė
TV3 nuotr./Martynas Starkus, Kotryna Starkienė

„Žolės klausimas, kalbantis su žmogumi, kuris gyvena ne mieste, o kažkur sodyboje, sode, vienkiemyje ar kaime, yra tiesiog būtinas. Kaip mes su kuo nors susitikę kalbame apie orą, taip su savo sklypą turinčiu žmogumi drąsiai galime pradėti kalbėti apie žolę. Ir taip visas nejaukumas, jei esate nepažįstami, dings. Viskas yra labai paprasta, nes tai yra tema, kuri sieja visus, gyvenančius kažkur toliau nuo betono – kaip pjauti žolę, kada pjauti žolę, o svarbiausia, kokiomis priemonėmis“, – sakė M.Starkus.

TV3 nuotr./Martynas Starkus, Kotryna Starkienė
TV3 nuotr./Martynas Starkus, Kotryna Starkienė

Sodybos atsiradimas šeimos gyvenime Kotrynai padėjo išspręsti ir kitą klausimą, kuris ne vienerius metus nedavė ramybės… Kaip geriausiai nustebinti Martyną?

„Kuo vyresnis tampa vyras, tuo sunkiau jam išrinkti dovaną. Na, ką tu gali padovanoti vyrui? Tačiau nuo tos akimirkos, kada mes nusipirkome šią sodybą, aš iškart žinojau, ką jam padovanosiu gimtadieniui“, – paslaptingai pasakojo Kotryna.

TV3 nuotr./Martynas Starkus
TV3 nuotr./Martynas Starkus

Kaip paaiškėjo, Kotrynos dovana Martynui – Lietuvos trispalvė!

„Kažkas sakė, kad galbūt ir sodybą pirkau tik tam, kad išsikelčiau vėliavą. Tai nėra labai toli nuo tiesos, nes man tai yra svarbu. Man atrodo, kad prie namo, jei yra tokia galimybė, turėtų plevėsuoti vėliava“, – sakė Martynas, nešinas Lietuvos Respublikos vėliava, kurią pirmąkart iškėlė savo sodyboje.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką