15min be reklamos
2010 12 08, 05:57

Meilė dviem frontais: su kuo švęsti Naujus?

Labas, Ramune. Rašau, nes turiu didelę problemą: draugavau su vaikinu apie mėnesį, bet jis staiga dingo nieko nepaaiškinęs, o man savimeilė neleido jo ieškoti ir kažką aiškintis. Aš labai pergyvenau, verkiau, bet po mėnesio susipažinau su kitu vaikinu ir dabar jau tris mėnesius draugauju su juo. Šis antras vaikinas yra labai mielas ir geras žmogus, manimi rūpinasi. Viskas būtų puiku, bet vėl atsirado pirmasis.
Ramunė Pajuodytė.
Ramunė Pajuodytė. / G.Kropio nuotr.

Iš pradžių aš jį atmetinėjau, neatsakydavau į skambučius, žinutes, o kartą buvau išgėrusi vyno ir mes pasišnekėjom. Jis labai prašė jam atleisti ir susitikti vėl, įkalbinėjo ir skambino gal mėnesį, kol galiausia aš sutikau. Mes susitikom ir praleidom nuostabų romantišką vakarą dviese, po kurio man visai susisuko galva. Susitikom ir antrą, ir trečią kartą, ir aš vėl jį įsimylėjau, tiesą sakant, negalėjau pamiršti jo visą tą laiką.

Dabar nežinau, ką daryti, nes jau varau dviem frontais ir jaučiuosi išdavikė. Be to, bijau, kad tas pirmasis vaikinas gali vėl išduoti, nors priežastis buvo ta, kad jis, kai susipažinom, buvo ant skyrybų slenksčio su savo mergina, bet dar iki galo neišsiskyręs. Bet kaip tada reiks viską paaiškinti antrajam. Norisi prasmegti žemėn, o dar kaip tyčia artėja šventės ir man teks apsispręsti, nes abu kviečia sutikti Naujuosius kartu. Kaip jums atrodo, Ramune, ką man daryti ir kurį iš jų pasirinkti. Audra, 21 m.

Sveika, Audra. Tavo situacija iš tiesų kebli, kelianti daug nerimo ir įtampos, bet duok sau laiko, neskubėk. Šventes gali sutikti ir su draugėmis, nors žinoma antrasis vaikinas gali to nesuprasti ir supykęs atsitraukti. Kita vertus, tai būtų jo jausmų patikrinimas. Visgi, atrodo, jo jausmai ir taip tau aiškūs, bet štai kas įdomu: kokie gi yra tavo jausmai jam? Galbūt tu jauti jam dėkingumą, pagarbą, nes jis atliko savotišką gelbėtojo vaidmenį, kai tau buvo skaudu, kad pirmasis vaikinas dingo kaip į vandenį? Iš to, kaip aprašai jį laiške („mielas“, „geras“, „rūpinasi“), atrodytų, kad jam jauti švelnius, draugiškus jausmus, o tam pradingėliui – aistrą, jį esi įsimylėjusi.

Pati rašai, kad nenustojai apie jį galvoti visą tą laiką. Jo dingimo priežastis man atrodo pakankamai rimta, jei tik nesumeluota. Manau, sąžiningas ir nuoširdus vaikinas taip ir elgtųsi: kol dar neišsiskyrė su viena mergina, nerutuliotų (netęstų) santykių su kita. Galbūt jis galėjo pasakyti tau apie tai prieš dingdamas, bet veikiausiai jam pačiam dar buvo ne iki galo aiškūs jo jausmai tai merginai, o galbūt ir tau. Kad ir kaip ten būtų, aš klausyčiausi savo širdies, o ne proto balso. Iš „išskaičiavimo“ santykiai paprastai gerai nesibaigia.

Žinoma, garantijų niekada nėra. Pažįsti jį vos mėnesį, tad ir pati negali būti tikra dėl savo jausmų jam ateityje, ar ne? Aišku, gyvenimas sugeba mus nustebinti. Sakoma, kad žmonės, jei tik jiems pasiseka, sutikę savo antrą pusę atpažįsta ją iš karto.

Nenusimink, Audra, ir neskubėk. Gal galėčiau pasiūlyti nepraleisti švenčių su nė vienu iš jų? Juk šuo metu bandai išsiaiškinti ir nuspręsti kur kas daugiau ir svarbiau, nei Naujųjų metų sutikimo partnerį, ar ne? Savo antrajam vaikinui gali pasakyti, kad šiuo metu tu jautiesi pasimetusi, tau reikia laiko susivokti, kas su tavimi vyksta. Baigsis šventinis maratonas, tu nurimsi ir įsiklausysi į save, o tada jausmas, žinojimas ir sprendimas gal ateis savaime. Sėkmės tau!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką