15min be reklamos
2011 11 11, 18:01

Merūnas audringus vakarėlius keičia į vakarus namuose

Dainininkas Merūnas Vitulskis audringus vakarėlius mieliau linkęs iškeisti į ramius vakarus namuose – atlikėjo teigimu, lankydamasis dūmų ir trankios muzikos užpildytuose naktiniuose klubuose jis neranda sau vietos.
Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Dainininkas prisipažino, kad siautulingos naktys klubuose jo netraukia. „Naktiniuose klubuose lankausi itin retai – per šešerius metus ten buvau gal vos porą kartų. Esu pernelyg užimtas tokioms linksmybėms, o ir dalyvaudamas jose jaučiuosi keistai – man labiau prie širdies vakarus jaukiai leisti namuose – išgerti vyno, paskaityti gerą knygą“, – tikino atlikėjas.

Jo teigimu, geriausias laisvalaikio praleidimo būdas – apsilankymas gamtoje. „Mėgstu nuvažiuoti pasivaikščioti į Trakus, arba pakvėpuoti grynu oru netoli nuo namų. Per dažnai būname apsupti kondicionierių ir technologijų arba ten, kur lankosi masės“, – teigė M.Vitulskis.

Vis dėlto atlikėjas tikino, jog sakyti, kad naktinis gyvenimas – ne jam, būtų klaidinga. „Miegoti dažniausiai einu trečią ar net ketvirtą valandą ryto. Taip yra todėl, kad labai vėlai baigiu savo koncertus. Dėl to nesijaučiu nelaimingas – tiesiog ilgiau miegu“, – juokėsi dainininkas.

Vakarėliuose siautėti nemėgsta

Pasirodęs vakarėliuose M.Vitulskis mieliau laiką leidžia sėdėdamas pokalbių zonos kambariuose nei šokdamas ar stovėdamas prie baro. „Man taip geriau – mano savijauta būna labai keista, nežinau, kur pasidėti, todėl renkuosi pašnekesius su sutiktais draugais“, – atviravo dainininkas.

Šitaip atlikėjas laiką leido ir ketvirtadienio vakarą Kaune vykusiame naujo naktinio klubo „People Dance Club“ atidaryme, o tuo tarpu jo žmona Erika Vitulskienė skambant trankiai muzikai aktyviai šėlo klubo šokių aikštelėje. Paklaustas, ar nejaučia nerimo palikęs žmoną vieną, Merūnas ėmė juokauti. „O turėčiau?“ – juokėsi atlikėjas vėliau pripažinęs, kad jokių abejonių dėl žmonos veiksmų neturi.

15min.lt pasidomėjus, kodėl M.Vitulskis nepalaiko žmonai kompanijos šokdamas, atlikėjas tikino nematąs reikalo. „Mano žmona dabar žydi. Tai laikas, kai ji sau leidžia atsipalaiduoti, mat labai daug dirba. Džiaugiuosi už ją. Pats nesu šoklus – man šokis yra labai intymu. Matyt, dėl to ir šokių projektuose dėl to negalėčiau dalyvauti“, – teigė atlikėjas.

Vis dėlto sakyti, kad atlikėjas gėdijasi šokti viešai, nebūtų teisinga. „Muzikos ir teatro akademijoje esu baigęs scenos judesio kursą. Gyvenime man teko pamatyti visko – esu šokęs apsitempęs triko, išbandžiau net baletą. Taigi šokdamas nejaučiu problemų“, – atviravo dainininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką