Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 04, 17:12

Mia piktinasi: feisbukas virto Gariūnais ir tuštybių muge

Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia jau kuris laikas vengia prisijungti prie „Facebook“ – sako, baisiai nervina jai ten akis badanti reklama, o ir šiaip... Neva tikra tuštybių mugė. Anot Mios, socialinis tinklas visų pirma turėtų būti skirtas bendrauti su draugais, o ne virsti tikru internetiniu turgumi.
Vilija Pilibaitytė-Mia
Vilija Pilibaitytė-Mia / Asmeninio albumo nuotr.

Savo pasipiktinimu dėl „Facebook“ Mia pasidalijo trečiadienio vakarą. 15min ji sakė jau kuris laikas kaupusis ir tokias mintis brandinusi, bet galiausiai kantrybės taurė buvo perpildyta.

Bendraudama su 15min Mia sako, kad „Facebook“ tinkle jai užkliūva keli dalykai: nieko vertų asmenukių gausa, nuolatinis asmeninio gyvenimo transliavimas tiesiogiai ir reklamos gausa.

„Jei žmogus neturi ką veikti, tai gerai, tegul rodosi tame feisbuke. Aš suprantu tuos, kuriems gal kokių aštuoniolika, šešiolika metų – paauglius. Tegul tos merginos pačios savim gėrisi, publikuoja nuotraukas. Juk jei jos neturi ką veikti... Viskas gerai. Bet kai prasideda kasdienis asmenukių, kurios skiriasi tik lūpdažio spalva, publikavimas... Gerai, suprantu, parodo makiažą. Bet kai prasideda tas turgus „va, mergaitės, radau suknelę, kainavo tiek, eikit ten ir pirkit“... Turgus! Man net šlykštu atsidarinėti tą feisbuką. Pykina! Gariūnai!“ – 15min sakė Mia.

Anot dainininkės, privatumas yra vertybė, ir visko publikuoti internete nereikėtų.

Štai aš atsikeliu, einu su triusikais į vonią, nusifotkinu ir įmetu į feisbuką. Tada išsiplaunu galvą, džiovinuosi ją ir irgi įmetu į feisbuką nuotrauką. Tada kai pasišneku su savim, irgi parašau feisbuke

„Nemanau, kad žmonės socialiniame tinkle turėtų demonstruoti visą savo gyvenimą. Nemanau, kad socialinis tinklas turėtų tapti realybės šou. Štai aš atsikeliu, einu su triusikais į vonią, nusifotkinu ir įmetu į feisbuką. Tada išsiplaunu galvą, džiovinuosi ją ir irgi įmetu į feisbuką nuotrauką. Tada kai pasišneku su savim, irgi parašau feisbuke. O kai einu miegoti, tai nufotkinu kojos pirštą, įmetu į feisbuką ir parašau „labanaktukas“. Tai juk tokia nesąmonė! Visiškas neturėjimas ką veikti. Negi žmonės rimtai taip neturi ką veikti? Ir po to verkia, kad Lietuvoje neuždirba pinigų?“, – stebisi dainininkė.

Pati ji, sako, į „Facebook“ užsuka gal vos kartą per savaitę: „Užsuku į feisbuką tik pamačiusi, kad kažkas iš draugų kažką man parašė, arba jei kas nors pasako, kad labai kažkas įdomaus vyksta. O šiaip... Nenoriu sakyti, kad žmonės yra kvaili. Jie nėra. Bet tas viso savo gyvenimo viešinimas pradedant nuo ryto, tęsiant tuo, kad esu parduotuvėje, o po to žinia, kad perku pyragėlį... Tuštybių mugė.“

Ką tada, anot Mios, skelbti „Facebook“ galima? „Suprantu, kai kažkas pagimdo vaiką ir parodo visiems iš karto, kad nereikėtų po vieną siuntinėti nuotraukos. Suprantu, kad kažkas daro renginį ir išsiunčia visiems iškart kvietimą, kad matytų. Viskas gerai tada“, – sako dainininkė.

Bet pala pala... Juk netrukus Mia vėl dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje, varžysis dėl pergalės. Nejau tada nekvies gerbėjų per „Facebook“ už ją balsuoti, nesireklamuos? Ir... nejau tokia reklama nebūtų turgus?

Man yra siūlę reklamuoti kosmetiką feisbuke. Klausiau, ar jie juokauja?.. Juk aš turiu normalų darbą

„Nemanau, kad feisbukas tuo atveju labai suveikia. Aišku, jei pasidarai labai daug reklamos... Taip, šiame tinkle yra daug žmonių, ta reklama gal ir veikia. Bet aš nenoriu ten nieko pardavinėti, – sako ji. – Man yra siūlę reklamuoti kosmetiką feisbuke. Klausiau, ar jie juokauja?.. Juk aš turiu normalų darbą... Nežinau, kiek jie už tai moka, bet man neįdomu. Beje, mano pažįstamai nuo tos kosmetikos prasidėjo alergija. Tai dabar įsivaizduokite: pasakau aš visiems, kad čia labai geras kremas, o po to visos spuoguotais veidais vaikšto. Kas kaltas? Turbūt aš ir ta kosmetikos linija...“

Savo pasipiktinimu Mia pasidalijo ir „Facebook“ tinkle, kur draugams ir gerbėjams rašė:

„Žiauriai užkniso selfiai, bereikšmės žinutės apie nieką ir tas pastovus turgus facebooke!!!! Nežinau, ar man čia vienai taip, bet mane pykina, kai tik atsidarai fb – ten iš karto „mergytės, radau gerą priemonę“, „Va ką gavau dovanų, jei jūs tokių norit eikit ten ir ten“, „nuo šitos priemones mano oda pasidarė nuostabiai švelni, o va šitas megztinis pats šilčiausias ir patogiausias pasaulyje“... Come on!!!! Eikit į Gariūnus!!!! Nu rimtai.... nors nedaug jau trūksta ir fb tuoj taps Gariūnais. O gal jau tapo.“

Kokia jūsų nuomonė: pritariate Miai ar ne?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką