15min be reklamos
Publikuota 2022 09 24, 14:32

Milane užpulta ir apiplėšta G.Gurevičiūtė: „Čiupo už riešo ir nupjovė laikrodį“

Turėjusi dovanoti tik pačias geriausias emocijas, socialinių tinklų žvaigždės ir televizijos laidų vedėjos bei kūrėjos Gintarės Gurevičiūtės viešnagė Milane pasisuko nemalonia linkme. Žinoma moteris buvo apiplėšta.
Gintarė Gurevičiūtė
Gintarė Gurevičiūtė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Milane per mados savaitę viešėjusi Gintarė Gurevičiūtė buvo apiplėšta rugsėjo 22-osios vakarą – ji neteko laikrodžio. Kaip pasakojo portalui 15min, vagis veikė žaibiškai.

„Mane užpuolė gatvėje, čiupo už riešo ir nuo rankos nupjovė laikrodį. Bandžiau vytis vagį, padėjo įvykį matę praeiviai, bet jis paspruko“, – apgailestavo G.Gurevičiūtė.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Gintarė Gurevičiūtė
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Gintarė Gurevičiūtė

Anot Gintarės, netrukus buvo iškviesta policija, moteris tris valandas praleido registruodama įvykį. Deja, bent jau kol kas vagies sugauti nepavyko.

„Policija sučiupo du žmones, kurie atitiko apibūdinimą, bet ryte peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus, pareigūnai nebuvo tikri, kad tai tie patys žmonės, todėl juos paleido. Policijos tyrimas vyksta toliau“, – teigė G.Gurevičiūtė.

Gintarė portalui 15min atskleidė, kad į tokią situaciją patenka pirmą kartą.

„Šis įvykis labai sukrėtė, ypač psichologiškai. Puikiai suvokiu, kad viskas galėjo pasibaigti liūdniau, tad džiaugiuosi, kad likau sveika ir gyva, man nieko nepadarė“, – pridūrė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką