Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Milijono dolerių verta kova „Išlikime“

Žaviuosius Amerikos „Topmodelius” nuo sausio 7 dienos keičia azartiškas realybės šou „Išlikimas”.
Akimirka iš naujojo realybės šou
Akimirka iš naujojo realybės šou / TV3 nuotr.

Trim prestižiniais „Emmy” apdovanojimais įvertintame šou 16 savanorių gyvenimas paverčiamas rimtu išbandymu. Milijonus žiūrovų prie ekrano pritraukusio „Išlikimo” kūrėjai šiuo metu pradėjo jau 18-o realybės šou sezono darbus, praneša TV3.

Naujausi epizodai Amerikoje turėtų pasirodyti vasario mėnėsio viduryje. TV6 kanalas žiūrovus kviečia prisiminti pirmuosius dalyvius, jų nuotykius, nesėkmes ir laimėjimus. Jau nuo šiandien 16.00 val. šešiolika moterų ir vyrų, pasiryžusių stoti į mūšį dėl išlikimo ir pagrindinio prizo – 1 000 000 dolerių, iškeis aprūpintą gyvenimą į laukinės salos iššūkius.

„Išlikimo” saloje gyvenantys žaidėjai dalijami į dvi grupes. Dalyviai privalo išmokti laukinėmis sąlygomis ne tik išgyventi, bet ir dirbti, burtis į draugišką komandą. Maistas, vanduo, šiluma ir geresnės gyvenimo sąlygos kiekvienam iš šešiolikos „Išlikimo” žaidėjų priklauso nuo to, ar juos lydi sėkmė įveikiant laidos kūrėjų pateiktas užduotis. Pralaimėjusios komandos narys yra atiduodamas teismui ir jam gresia išvykimas iš salos. Už laimėtas užduotis dalyviai gauna privilegijas – gardų valgį, geresnes gyvenimo sąlygas, skambutį namo. Įvairiomis skatinimo priemones komanda priverčiama vienytis ir stengtis įveikti priešininkus.

Realybės šou „Išlikimo” nuotykiai prasideda šiandien, sausio 7 dieną, 16.00 val. tik per TV6!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius