Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Militai Daikerytei – 19 metų: „Man niekas nebuvo patiekta ant lėkštutės, viską pasiekiau pati“

Dainininkei, grožio salono vadovei Militai Daikerytei jos bendraamžiai turi ko pavydėti. Per pastaruosius metus jos gyvenime spėjo įvykti tiek daug dalykų, kiek kiti nespėja įgyvendinti per kelis dešimtmečius.
Milita Daikerytė
Milita Daikerytė / Asmeninio albumo nuotr.

Sekmadienį talentinga ir veikli mergina švenčia 19-ąjį gimtadienį. Tačiau Milita sako, kad per darbus ji taip paskendo kasdieniuose rūpesčiuose, kad vos nepamiršto savo šventės – apie ją likus kelioms dienoms priminė gera bičiulė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Militos Daikerytės 19-ojo gimtadienio šventės nepraleido ir Eglė Valančiūnienė, ir Vita Jakutienė

„Visuomet labai mėgau švęsti savo gimtadienius, tačiau šiemet tas jausmas išblėso. Būdavo, prieš pusmetį imdavau kruopščiai planuoti vakarėlį, o dabar... Kažkaip norisi ramybės, jaukumo. Esu visai ne klubinės nuotaikos“, – nusijuokė Žmonės.lt kalbinta Milita.

Asmeninio albumo nuotr./Milita Daikerytė
Asmeninio albumo nuotr./Milita Daikerytė

Tačiau draugų paraginta ji vis dėlto nusprendė nepamiršti savo 19-ojo gimtadienio ir šventės išvakarėse sukvietė jai brangius žmones pasibūti kartu ir drauge pakelti taurę už jos laimę.

„Per pastaruosius metus labai pasikeitė mano užimtumas, mano gyvenimo būdas. Gyvenu labai dideliu tempu, turiu daug veiklos. Gal todėl ir tų audringų vakarėlių šįmet nesinori. Daug svarbiau – pabūti su brangiais žmonėmis: tėvais, draugais, tais, su kuriais kartu dirbame, bendradarbiaujame“, – pasakojo Milita.

Pasak jos pilnametystės metai į gyvenimą atnešė daug pokyčių. Milita baigė mokyklą, pradėjo nuosavą verslą, vis labiau ėmė gilinti žinias grožio industrijoje.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Milita Daikerytė su mama Sonata
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Milita Daikerytė su mama Sonata

„Aš pati dar nesuvokiu, kiek daug visko įvyko. Reiktų atsisėsti ir pagalvoti, apsvarstyti praėjusius metus. Tačiau viena žinau tikrai – tai buvo didžiuliai metai visomis prasmėmis. Žinoma, norint, kad visa tai sektųsi, reikėjo įdėti ir daug pastangų. Man niekas nebuvo patiekta ant lėkštutės, viską pasiekiau pati“, – kalbėjo Milita.

Šiandien ji sako suprantanti, kad gyvena anaiptol ne 19-metės gyvenimą, tačiau dėl to nė karto nespėjo pasigailėti. Esą kiekvieno žvaigždė šviečia skirtingu metu. „Anksti pradėjau karjerą, būdama 14 metų jau užsidirbau pati. Ką jau kalbėti apie dainavimą. Nesakau, kad buvo lengva, tačiau dabar jau jaučiuosi stipresnė, jau turinti patirties. Kartais į save stengiuosi pasižiūrėti iš šono. Tuomet suprantu, kad tikrai – būdama 18 metų jau tiek visko nuveikiau! Ir net galiu kitas, net vyresnes moteris šio to pamokyti. Tai – nuostabus jausmas“, – kalbėjo ji.

Jau kurį laiką Milita dalį savo laiko ir jėgų skiria specialiems makiažo kursams, su kitomis merginomis ir moterimis ji dalijasi grožio patarimais ir paslaptimis. Rugsėjį jos laukia kelionė į Angliją, kur ves paskaitas svečioje šalyje gyvenančioms lietuvėms. Vėliau jos planuose – ir kitos tautiečių emigrantų pamėgtos šalys, tarp kurių – ir Norvegija, Švedija.

„Fotogenijai“ nuotr./Milita Daikerytė
„Fotogenijai“ nuotr./Milita Daikerytė

„Viską, ką darau, darau su didžiuliu atsidavimu, su didele meile. Galbūt todėl man sekasi? Tiesiog tikiu tuo ir noriu tobulėti, mokytis, siekiu geriausio rezultato“, – sakė Milita.

Praėjusiais metais gimtadienio proga merginą tėvai nudžiugino solidžia staigmena. 18-ojo gimtadienio proga ji dovanų gavo „Audi A5“ automobilio raktelius.

Tačiau šiemet ji sako apie panašias dovanas net nesvajojanti. Pasak Militos, tai buvo pirma ir bene vienintelė tokia didelė materiali tėvų dovana.

„Žinojau, kad tėvai pilnametystės progas pasveikins įsimintinai. Šiemet nedrįsau nieko prašyti. O jau ir mano pačios požiūris kitas, tikslai kiti, vertybės. Apskritai tų dovanų nesureikšminu, o ypač šiemet, kai švęsti gimtadienį sugalvojau kone paskutinę minutę“, – sakė ji.

„Tiulio Fėjos“ nuotr./Milita Daikerytė
„Tiulio Fėjos“ nuotr./Milita Daikerytė

Milita viliasi, kad ir ateinantys metai jai bus dosnūs gerų galimybių karjeros prasme, o ji pati turės užtektinai ambicijų įgyvendinti suplanuotus tikslus. „Labiausiai sau palinkėčiau mokytis derinti darbą su poilsiu ir nepervargti. Nes kartais juk galima taip įsisukt į veiklą, kad net nepastebi, kaip išsenki. Tikiuosi, kad metai bus aktyvūs, kūrybingi, o aš pati tik dar labiau tobulėsiu“, – kalbėjo Milita.

TAIP PAT SKAITYKITE: Audringas Militos Daikerytės 18-asis gimtadienis: „Audi A5“ dovanų, dešimtys svečių ir dingusi elektra

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius