Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 13, 09:10

Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis: nuo Paryžiaus iki būgnų vakarėlio Vilniuje

Rugpjūčio 7-ąją „Studio M“ savininkė Milita Daikerytė savo 25-ąjį gimtadienį trankiai atšventė šeimos ir artimų draugų apsuptyje. „Nesvarbu, kokią savaitės dieną rodytų kalendorius, gimtadienių neatidėlioju“, – sako sekmadienį šventę suorganizavusi Milita.
Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis
Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis / Žilvino Majausko ir asmeninio albumo nuotr.

Esi kūrybinga, aktyvi, gyveni nepailstančiu ritmu, ar šiuo metu tau ko nors trūksta?

Per gyvenimą pavyko pasiekti daugybę užsibrėžtų tikslų. Nepaisant to, dar turiu didžiulių svajonių (šypsosi). Pastebiu, kad keičiasi mano prioritetai bei vertybės. Koncentruojuosi ne tik į darbą, bet rūpi ir asmeninis gyvenimas. Jei profesinėje sferoje viskas yra kaip ir aišku, tai keletas asmeninių „projektų“ dar liko. Čia tikrai pakaks erdvės kūrybai (juokiasi).

Nenoriu niekur dirbtinai skubėti, įvykių nespartinu, viskam – savas laikas. Be to, artimiausiu metu norėčiau išbandyti naujus hobius – jodinėjimą ir tapybą.

Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis
Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis

Žodis jubiliejus tau kelia kokias nors emocijas?

Taip! Nors gimtadienius mėgstu ir visuomet švenčiu, šiais metais norėjosi sukurti kažką ypatingo. Jaučiu, kad manęs laukia nuostabus etapas. Virsmas iš merginos į moterį.

Kur vyko vakarėlis?

Šiltą vasaros vakarą pagal saksofono, būgnų ir Vido Bareikio muzikos ritmus linksminomės restorane „Pinewood“. Neįpareigojau publikos rinktis konkretų stilių, aprangos kodo eilutėje įrašiau vienintelį žodį – „charming“. Jame telpa tiek daug: žavesys, charizma, laisvė. Gal vienas žmogus žaviausiai jaučiasi su daug blizgučių, aukštakulniais ir plunksnomis, o kitas su kerzais ar bohemiška skrybėle.

Pavyzdžiui man labai patinka masyvūs aksesuarai, vintažas. Tą šventei ir rinkausi. Visi džiaugėmės matydami vieni kitus netikėtuose amplua.

Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis
Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis
Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis
Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės 25-asis gimtadienis

Pagrindiniai šventės akcentai buvo…

Gėlės, lininės staltiesės, molinės vazos, žvakės. Šie daiktai kūrė jaukią atmosferą, bet be draugų, kurie atvyko net iš užsienio, tokio vakarėlio surengti būtų nepavykę, esu jiems be galo dėkinga.

Kiek laiko truko suorganizuoti šventę?

Žinojau, kad vasarą reikia viską planuoti iš anksto. Jau gegužės gale pradėjau galvoti apie šventę, o birželio pradžioje susisiekiau su dekoratorėmis. Jos padėjo sukoordinuoti detales, įgyvendinti pagrindinę viziją. Pasižymiu organizaciniais gebėjimais, tad man viską daryti buvo tikras malonumas, galėčiau net dirbti renginių sferoje. Labai norėjau išlaikyti minėto restorano autentiką. Man ten – gamtos ir ramybės oazė mieste. Žaluma dera su prabanga, švara ir kokybe.

Prieš gimtadienį įsiamžinai fotosesijoje Paryžiuje.

Tai jau tapo tradicija. Prieš gimimo dieną visuomet įsiamžinu prisiminimui. Ši kartą nusprendžiau tą padaryti Paryžiuje. Kadangi aplinka – labai įkvepianti, nesunkiai pajaučiau, kokią nuotaiką turėtų perteikti nuotraukos. Specialiai užsisakiau suknelę, papuošalus. Juk Paryžius ne tik meilės, bet ir mados sostinė. Nors su fotografu Žilvinu Majausku neteko dirbti anksčiau, rezulatas gavosi nuostabus! Turėsiu kelis labai gražius prisiminimus iš tų dienų, kai buvau 24-erių metų.

Fotosesija Paryžiuje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką