Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Mirė Editos Mildažytės vyras, architektas Gintautas Vyšniauskas

Mirė žurnalistės Editos Mildažytės (49) vyras Gintautas Vyšniauskas, praneša Žmonės.lt. Verslininkas pralaimėjo sunkią kovą su liga. Kovo mėnesį jam būtų suėję 57-eri.
Edita Mildažytė su vyru Gintautu Vyšniausku
Edita Mildažytė su vyru Gintautu Vyšniausku / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Onkologine liga – išplitusiu vidaus organų vėžiu – sirgusio architekto G.Vyšniausko gyvybė užgeso pirmadienį.

„Mano vyras mirė 6 valandą ryte, namuose, ant mano rankų. Vėžys... Dvejus metus mes buvome pasmerkti, dveji metai ir du mėnesiai buvo laimėti“, – Žmonės.lt sakė Edita Mildažytė.

Paskutinės dvi savaitės buvo jau lovoje. Jis mirė ramiai, gražiai ir su šypsena...

„Prieš mėnesį su visa šeima grįžome iš Tenerifės, iš paskutinės kelionės. Gyvenome pilnavertį gyvenimą, kol pajėgėme. Paskutinės dvi savaitės buvo jau lovoje. Jis mirė ramiai, gražiai ir su šypsena“, – Žmonės.lt sakė skaudžią netektį išgyvenanti Edita.

Antradienį G.Vyšniausko palaikai bus kremuojami.

„Noriu padėkoti visiems, kas buvo su mumis sunkiausiu metu – gydytojams, draugams, redaktorėms... Šie dveji metai, nors ir sunkiausi, buvo laimingiausi mano gyvenime...“, – kalbėjo Edita.

Pora išties mokėjo džiaugtis gyvenimu. Štai neseniai, 2015-ųjų rudenį, jiedu pakviesti bičiulio savaitgaliui vyko į Indiją dėl dviejų klasikinės muzikos koncertų.

Vasario mėnesį E.Mildažytė būtų minėjusi 7-ąsias bažnytinės santuokos su vyru G.Vyšniausku metines. Iki šios ceremonijos pora jau buvo oficialiai susituokusi penkiolika metų.

E.Mildažytė ir G.Vyšniauskas susilaukė sūnaus Mykolo, ankstesnėse abiejų santuokose gimė po du vaikus.

Apie Gintautą Vyšniauską gerų žodžių negailėjo šeimos bičiulė, žurnalistė Rūta Sinkevičienė.

Su Edita jie buvo auksinė pora. Gal kažkada kažką panašaus ir esu skaičiusi literatūroje, bet gyvenime nesu mačiusi tokios meilės.

„Editos darbai yra matomi, o Ginto darbai būdavo paslėpti už jos darbų. Kokį žmogus paliko archyvą... Daugybę baigtų architektūrinių sprendimų, verslo projektų. Viską kūrė pats. Jis buvo menininkas – kiek parodų padarė... Dabar baigė Lietuvos miestelių bažnyčių ciklą.

Žmogus nepaeidamas, nepasėdėdamas, kad ir kur būdavo, tapė bažnyčias. Neseniai pristatė parodą iš atsiminimų po kelionės po Indiją... Jo archyvas yra begalinis“, – Žmonės.lt kalbėjo R.Sinkevičienė.

Ne tik G.Vyšniausko darbus, bet ir jį patį R.Sinkevičienė apibūdina tik gražiausiais žodžiais: „Tai buvo begalinio humoro žmogus. Nėra žmogaus Lietuvoje, kurį jis būtų tiesiogiai įžeidęs ar užgavęs. Man tai buvo puikus bičiulis. Žinojau, kad niekada nuo jo „negausiu“, nešlioptels nei skaudžiai, nei užgauliai. Su Edita jie buvo auksinė pora. Taip verti vienas kito... Gal kažkada kažką panašaus ir esu skaičiusi literatūroje, bet gyvenime nesu mačiusi tokio ryšio, tokios meilės.“

Architekto Gintauto Vyšniausko laidotuvės vyks trečiadienį, sausio 6 dieną.

  • Vilniaus Bernardinų bažnyčioje trečiadienį ryte 9 val. bus aukojamos Šv. Mišios už Gintautą Vyšniauską.
  • Atsisveikinti su velioniu galima trečiadienį nuo 11 val. Vilniaus laidojimo rūmuose, pirmoje salėje (Olandų g. 22).
  • Urna išnešama 14.00 val. Laidotuvės vyks Antakalnio kapinių menininkų kalnelyje.

Visus, norinčius atsisveikinti su Gintu, Edita kviečia į laidotuves vietoje gedulo vainikų atsinešti nebent po baltą rožę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?