2024-10-03 20:38

Mirė vienas iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų

Muzikantų bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – mirė muzikantas, gitaristas Arvydas Sriubas. Jis buvo vienas iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų.
Arvydas Sriubas
Arvydas Sriubas / 123RF.com ir asmeninio archyvo nuotr.

Liūdną žinią socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė jo draugas, muzikantas Zigmas Šileikis.

„Išėjo Arvydas Sriubas, toli toli, kur ir mes skrisime... Išėjo didelė lietuviškos gitarinės kultūros epochos dalis. Išėjo labai originaliai MĄSTANTIS, nuostabus bliuzo gitaristas, SENAS draugas, su kuriuo daug laiko praleidome scenoje – ir ne tik ten... Išėjo spalio 2 d. Sudie, Arvi...“ – rašė Z.Šileikis.

Išėjo ARVYDAS SRIUBAS, toli toli, kur ir mes skrisime... Išėjo didelė lietuviškos gitarinės kultūros epochos dalis....

Posted by Zigmas Sileikis on Wednesday, October 2, 2024

Žmonės.lt primena, kad pastaruoju metu A.Sriubas gyveno Alytuje, grojo roko grupėje. Prieš daug metų jis grojo grupėje „Hiperbolė“ ir buvo vienas iš jos įkūrėjų. Po kiek laiko iš grupės pasitraukė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą