Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 03, 14:09

S.Starkutė – apie artėjantį sunkmetį: „Atsidėjau, galiu ramiai gyventi iki pensijos“

„Ką prognozuoja ekonomistai yra viena. Ne visos prognozės, kaip ir astrologinės, išsipildo... Aš esu žmogus, kuris gyvena čia ir dabar, šią dieną ir šią akimirką“, – jau gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo aktorius Gytis Ivanauskas.
Simona Starkutė
Simona Starkutė

Prasidėjus kalendoriniam rudeniui žurnalas „L‘Officiel Lithuania“ tradiciškai surengė vakarėlį, šį kartą garsenybes sukvietęs į Vilniaus Filharmoniją, kur buvo pristatyti ne tik du naujausi žurnalo numeriai skirti vyrams, bei moterims, bet ir romantiška bei prabangi dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

Žinomi verslininkai, atlikėjai, visuomenės veikėjai, aktoriai, ir televizijos žvaigždės į pristatymą rinkosi elegantiškai pasipuošę ir geros nuotaikos... Stebint susirinkusiuosius, atrodė, kad sunkmečiu, apie kurį pastaraisiais mėnesiais įspėja ekonomistai, nė nekvepia... Tačiau pasikalbėjus atviriau, atsiskleidė labai įvairios patirtys.

Aktorius Gytis Ivanauskas, labiausiai išgarsėjęs po to, kai „Eurovizijos“ dainų konkursui sukūrė ekscentrišką personažą Lolitą Zero, puikiai žino, ką reiškia sunkmetis. Apie tai jis pasakojo dar prieš metus, kai, prasidėjus karantinui, liko be darbo, o vieninteliu pajamų šaltiniu tapo dalyvavimas televizijos projekte „Muzikinė kaukė“. Tačiau nepaisant buvusių patirčių, Gytis prisipažino gyvenantis šia diena.

Kęstučio Meliausko nuotr./Gytis Ivanauskas
Kęstučio Meliausko nuotr./Gytis Ivanauskas

Tuo metu 36-erių modelis Simona Starkutė teigia priešingai – ji labai taupi, skaičiuoja visada ir moka elgtis su pinigais, todėl sunkmetis jai nebaisus.

„Esu pakaupusi iš anksčiau. Apie blogas dienas galvoju jau nuo tada, kai man buvo 20-imt metų. Nuo tada vis atidėdavau, tad galiu dabar ramiai iki pensijos gyventi“, – pasakojo garsus modelis. Pasak Simonos, ji nesupranta žmonių, kurie visus pinigus išleidžia ir neturi jokių santaupų.

Asmeninio archyvo nuotr./Simona Starkutė
Asmeninio archyvo nuotr./Simona Starkutė

„Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val. per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką