Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 05, 17:46

„Mokinukių“ flirtas – linksmoje „Skylė sienoj“ laidoje

Ilgąjį švenčių maratoną poilsiavusi nutrūktgalviška TV3 laida „Skylė sienoj“ naujuosius – jaučio – metus pasitinka su pačiomis žaviausiomis teodorėmis – visų mylimomis „Mokinukėmis“!
„Mokinukės“
„Mokinukės“ / Redo Vilimo/BFL nuotr.

Išaugusios į dailias merginas Irūna, Ineta ir Kristina nepabūgs priimti savo priešininkų „Kovinės Liudmylos“ vaikinų iššūkio pasitaškyti „Skylės sienoj“ baseine. Žaviųjų merginų drąsos nė kiek nesumažins „Kovinės Liudmylos“ karių – Aro, Tichono ir Mindaugo komandos atgabentas talismanas ir kovos įrankiai!

„Nenuostabu, kad susikovus trims vaikinams ir tokios pačios sudėties merginoms įsivyraus flirto nuotaikos“, – šypsosi TV3 laidos „Skylė sienoj“ vedėja Aistė Paškevičiūtė.

O dar „Mokinukių” prisipažinimas, kad užaugusios norėtų tapti žmonomis ir mamomis... Šnekos šnekom, tačiau gavusios naują „Skylės sienoj” dar neregėtą užduotį – sienelę įveikti su priešininkų komandos nariu, – merginos, regis, imsis veiksmų...

Prasidės apsikabinimai su priešininkais, siūlymai pasikeisti telefono numeriais ir net keisčiausi pasiruošiamieji veiksmai pasislėpus po rankšluosčiais!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką