Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Diana Dargienė prabilo apie skyrybas: „Blokuoja sąskaitas, areštuoja paskutinį automobilį“

„Kas man labiausiai širdį spaudė – tai skolos, kurios buvo ne mano, ir kai per trejus metus tau blokuoja sąskaitas, uždaro absoliučiai viską, ką galima uždaryti, areštuoja paskutinį automobilį, aš nusprendžiau pasakyti tai garsiai, kad tiesiog žinotų visi, kuriuos turbūt šis žmogus nuskriaudė. Mes lygiai taip pat su dukra esam nuskriaustos, mūsų šeima lygiai taip pat yra nuskriausta....“, – išskirtiniame interviu pasakoja atlikėja, fortepijono ir vokalo mokytoja Diana Dargienė, neseniai išgyvenusi skyrybas.
Diana Dargienė su buvusiu vyru
Diana Dargienė su buvusiu vyru / LNK ir Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kalbėti apie asmeninį gyvenimą kai jis, rodos, subyrėjo į šipulius nėra lengva, tačiau, kaip sako 51–erių dainininkė, kartais prabilti viešai tiesiog būtina. Prieš du dešimtmečius išgarsėjusi muzikiniame realybės šou „Holivudas“, Diana dingo nuo scenos, o žiniasklaidai dažniausiai pasakodavo apie šeimą ir dukros pasiekimus. Renginiuose fotografams ji su šypsena pozuodavo šalia vyro, ir, rodos, džiaugėsi šeimine laime, dėl kurios, kaip pati sako gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ , atsisakė dainininkės karjeros.

Asmeninio albumo nuotr./Diana Dargienė
Asmeninio albumo nuotr./Diana Dargienė

Diana pasakojo, jos šeima byrėti pradėjo prieš ketverius metus. Tiek ji slėpė šią žinią nuo žiniasklaidos.

„Iš pradžių tikėjausi, kad pavyks išsaugoti santuoką. Galvojau, kad vyrui kažkoks lengvas smegenų užtemimas, trumpalaikis nesusipratimas... Tačiau kuo toliau, tuo daugiau nemalonių faktų išlindo...“, – pasakojo Diana.

Apie tai, kad vyras ją paliko, iki šiol žinojo tik artimiausi Dianos draugai, ketverius metus ji tai slėpė nuo viešumos. Tik visai neseniai Diana pasidalino jautriu įrašu savo socialinio tinklo paskyroje, kuriame užsiminė apie vyro skolas, ir nemalonumus, su kuriais susidūrė.

„Turėjome gražius namus, augo nuostabi dukra ir apie tokią pabaigą nė nesapnavau...“, – sako Diana, kai „Nuo... Iki...“ su ja susitiko nuomojamame bute, kuriame ji gyvena su dukra. Viskas prasidėjo tuomet, kai sutuoktinis nedaugžodžiaudamas pranešė apie problemas versle, skolas, ir planus išvykti dirbti į Angliją.

Apie kokią skaudžią vyro išdavystę Diana pirmą kartą prabyla prieš televizijos kameras ir kodėl sako, kad po 16-os metų santuokoje su dukra liko be nieko? Kodėl kiekvienai moteriai ji pataria neaukoti asmeninių ambicijų ir būti nepriklausomomis? Ir kas jai padėjo nepanirti į savęs gailėjimosi ir liūdesio liūną?

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius