2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Monika Liu – ar grįžtų į „Euroviziją“ ir kas sieja su „ba.“ lyderiu Benu: atsakė, ar jie pora

Trečiadienį Vilniaus pub‘e „Dirigentai“ įvyko jau devintosios „Perklausos“ – renginys, kuriame pakviesti garsiausi atlikėjai ne tik drauge su susirinkusia publika išklauso naujausias dainas, bet ir mezgasi pokalbiai apie tuos kūrinius įkvėpusias istorijas, gyvenimą ir garsiausiai nuskambėjusius įvykius. Šįkart vakaro viešnia buvo dar dažais kvepiantį vinilą „Kodėl tu čia?“ rankose laikanti Monika Liu.
Monika Liu, Rolandas Mackevičius, Benas Aleksandravičius
Monika Liu, Rolandas Mackevičius, Benas Aleksandravičius / „Perklausų“ ir Ugniaus Bogdanavičiaus nuotr.

Renginio vedėjas Rolandas Mackevičius vos įžengus į sceną prakalbo apie praėjusią savaitę pasibaigusią „Euroviziją“ ir ar ją laimėjusi Švedijos atstovė Loreen buvo verta nugalėtojos titulo.

„Turėjo laimėti ne ji“, – paslaptingai nusišypsojo pernai konkurso pažiba su lietuviška daina „Sentimentai“ tapusi Monika Liu.

Organizatorių nuotr./„Perklausų“ su Monika Liu akimirka
Organizatorių nuotr./„Perklausų“ su Monika Liu akimirka

Šiemet ji „Eurovizijos“ finalo metu tiesioginiame eteryje skelbė Lietuvos komisijos balus ir ne kartą „Perklausų“ metu šypsojosi, kad galėtų kažką skelbti kasdien.

„Galėčiau būtų orų mergaitė. O mano svajonė su astrologe ir Mantu Katleriu vesti laidą, kurioje būtų poruojami žmonės“, – sakė ji.

Vakaro metu skambėjo dainos iš naujausio Monikos Liu albumo „Kodėl tu čia?“, išleisto vinilo pavidalu. Susirinkusieji girdėjo tokius atlikėjos hitus kaip „Šampanas“, „Bossa“, „Sentimentai“ ir kt. Visas dainas lydėjo istorijos, kaip gimė šios dainos.

„Kodėl tu čia?“ yra apie vaikiną, kuris iš darbo vakarėlio grįžo ryte ir kvepėjo svetimais kvepalais, todėl teko su juo atsisveikinti. Daina „Plaštakė“ yra apie prostitutę merginą, su kuria susipažinau „Instagrame“, daina „Bossa“ – apie moterį, kuri nužudo savo vyrą ir po to jis jai vaidenasi“, – pasakojo dainininkė.

Ji teigė, kad visos dainos gimsta iš jos pačios patirčių ir šiuo metu jai kuriasi gerai dėl to, kad neturi antrosios pusės ir yra viena.

„Perklausų“ metu atlikėjai klausimus galėjo užduoti ir susirinkusieji į renginį. Gerbėjai Monikos teiravosi apie jos augintinę Balbiną, apie tai, kokią laidą televizijoje norėtų vesti ir apie tai, ar teisingi yra sklandantys gandai, jog ji ir atlikėjas ba. (Benas Aleksandravičius) yra pora.

„Aš jį pažįstu nuo dvylikos metų, jis man kaip vaikas, kaip jaunesnis brolis, kurį labai myliu. Man keistai net ta mintis skamba, negalėtume būti pora“, – atviravo dainininkė.

Paklausta, ar vis tik dar norėtų dalyvauti „Eurovizijoje“, ji teigė, jog tikrai apie tai galvoja.

„Dabar laikas siųsti ten Monique, vėliau Moniką Mariją, o tada vėl ateitų laikas man. Tęsime Monikų tradiciją“, – šypsojosi Monika Liu.

„Perklausos“ – tai renginių ciklas, kuriame garsiausi Lietuvos atlikėjai kviečiami atviriems pokalbiams su dainomis. Renginių vedėjas Rolandas Mackevičius kalbins atlikėjus fone skambant jų albumo dainoms, o susirinkusieji kviečiami įsiklausyti į tikrąją kūrinių prasmę.

Geriausias renginio akimirkas jau visai netrukus bus galima išvysti renginio įraše, kuris pasirodys internete, o apie būsimus renginius visa naujausia informacija nuolat atnaujinama „Perklausos“ „Facebook“ bei „Instagram“ paskyrose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką