Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 02, 12:07

Monika Šedžiuvienė į santuoką su Andriumi Šedžiumi dar nespjauna: „Pagyvensim – pamatysim“

Neseniai didžiulę santykių dramą su vyru, buvusiu Seimo nariu Andriumi Šedžiumi išgyvenusios Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės gyvenimas šiuo metu visai kitoks. Ji gyvena Vilniuje, daugiau koncertuoja ir, kaip pati sako, į daug dalykų žiūri visai kitaip.
Monika Šedžiuvienė
Monika Šedžiuvienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Nepaisant to, laidoje „Kitu kampu“ paklausta, ar galėtų susitaikyti su vyru, moteris atvira: „Niekada nesakau niekada. Pagyvensim – pamatysim“.

Gyvenimo būdo žurnale „Kitu kampu“ Monika pasakojo apie tikrąjį laimės jausmą. Nors viešojoje erdvėje apie ją ir netyla gandai, moteriai tai nė motais. „Iš tikrųjų šiuo metu labai gerai gyvenu. Mano laimė tai yra mano vaikas. Taip, aš esu laiminga.“

Anot dainininkės, po truputį pildosi jos visos svajonės. „Dabar gyvenu Vilniuje. Sostinė visada buvo mano mintyse, visada čia norėjau gyventi. Džiaugiuosi, kad mano svajonė pagaliau pildosi“, – šypsosi moteris.

Interviu metu Monika prasitarė, kad gyvenimas Šiauliuose ne visuomet buvo rožėmis klotas. Nors gimtajam miestui ji jaučia sentimentus, kai kurie prisiminimai ją žeidžia. Šiauliuose dar būdama moksleive ji pradėjo susitikinėti su A. Šedžiumi, o aplinkiniai į šią žinią reagavo itin audringai.

„Kaip pirmą kartą patekau į žiniasklaidos akiratį, jaučiausi šiek tiek nepatogiai. Visada atsiminsiu, kai prieš mokyklos baigimo egzaminus prie mokyklos manęs laukė krūva žurnalistų. Tą dieną mane visi užjautė“, – prisiminė ji.

Nepaisant su populiarumu užgriuvusių bėdų, Monika Andriui yra dėkinga ir... laidos vedėjos paprovokuota, prasitarė, kad į santuoką nespjauna. Visa pokalbį išvysite šį antradienio vakarą laidoje „Kitu kampu“ per LNK.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Monikos ir Andriaus Šedžių šeimoje – santykių krizė: sutuoktiniai kartu nebegyvena

15min studijoje – M.Šedžiuvienė ir A.Janonis: apie naują duetą, skandalus ir „Euroviziją“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką