Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 18, 18:22

Monte Karlo labdaros pokyliui turtuolės puošėsi Ellos Tatarinovos suknelėmis

Monako širdis prieš keletą dienų suvirpėjo ir nuo Prancūzijos Rivjeroje gyvenančio elito dosnumo, ir nuo įspūdingų jų apdarų. Kasmetinis labdaros pokylis, skirtas paremti organizacijos Kiddo globojamus neįgalius vaikus ir jų šeimas, praėjusią savaitę sulaukė kelių šimtų garbingų svečių iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Austrijos, Ukrainos ir Lietuvos.
Monako auksinio jaunimo atstovės su Ella Tatarinova (dešinėje)
Monako auksinio jaunimo atstovės su Ella Tatarinova (dešinėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 2 Monakas Mada

Ella Tatarinova sako buvusi nustebinta, kai kone vienu metu sulaukė beveik dešimties klienčių prašymų sukurti sukneles, tinkančias ypatingam vakarui Monake. Vilniuje įsikūrusių mados namų „Femmes Fatales“ komanda pastarąjį mėnesį plušo iš peties, kad prašmatnūs apdarai ir aksesuarai laiku pasiektų savo šeimininkes. Pokylio organizatorių išsiųstuose vardiniuose kvietimuose buvo paprašyta savo aprangoje rinktis raudoną ir baltą spalvas, kurios išdidžiai puikuojasi vienos mažiausių pasaulio valstybių – Monako vėliavoje.

Įspūdingoms suknioms buvo sunaudoti dešimtys metrų šifono, šilko, aksomo, nėrinių. Tuo tarpu paskutinės dvi suknelės nykštukinę valstybę greta Viduržemio jūros pasiekė likus vos porai valandų iki iškilmingo renginio. Vienai suknelei papuošti iš Lietuvos buvo atskraidinta ir gyvų gėlių girlianda.

Asmeninio albumo nuotr./
Asmeninio albumo nuotr./Femmes Fatales mados namų suknia, papuošta gyvų gėlių girlianda iš Lietuvos

„Nepakartojama“, – dosnių pagyrų prašmatniai lietuvių mados kūrėjų išpuoštoms viešnioms negailėjo tinklalapis „Beauty Secrets“, rašantis apie Žydrojo kranto aukštuomenės gyvenimą. Pribloškiamai atrodė ir pati Ella Tatarinova, pasirinkusi juodomis plunksnomis papuoštą, žemę siekiančią raudoną suknią ir avėjusi aukštakulnius.

Susipažinti su „Femmes Fatales“ mados namų kūrybos direktore Ella Tatarinova tą vakarą panoro gausus būrys svečių, tarp kurių ir „Chanel“ mados imperijos atstovė Catherine Delestienne.

Tačiau didžiausias netikėtumas dizainerės laukė Nicoje, kur kitą vakarą po labdaros pokylio, jo šeimininkai pakvietė keliasdešimt žmonių gurmaniškos vakarienės į garsenybių pamėgtą restoraną „La Petite Maison“.

Su draugų kompanija vakarą ten leido ir vienas garsiausių pasaulio dainininkų seras Eltonas Džonas. Vos išvydęs vidun įžengiantį būrį prašmatniai pasipuošusių žavių damų, Eltonas Džonas negailėjo komplimentų, persimetė keliais žodžiais su vakaro šeimininkais ir prie gretimo staliuko toliau mėgavosi maistu.

„Kaip smagu, kad ir antrąjį vakarą dauguma damų pasirinko „Femmes Fatales“ sukneles. Dar smagiau sulaukti gražaus žodžio iš didžių žmonių, kuriuos nelengva nustebinti. Tai tik dar sykį įrodo, kad pasirinkę kelią į platųjį pasaulį, nesuklydome. Didžiuojuosi galėdama Lietuvos vardą garsinti vis naujose šalyse“, – šypsosi „Femmes Fatales“ įkūrėja E.Tatarinova, vos prieš pora savaičių sėkmės sulaukusi ir Jūrmalos festivalio „New Wave“ metu.

Asmeninio albumo nuotr./Ella Tatarinova ir Šveicarijoje gyvenanti dainininkė Ginta Biku su grupe „The Wingmen Band“
Asmeninio albumo nuotr./Ella Tatarinova ir Šveicarijoje gyvenanti dainininkė Ginta Biku su grupe „The Wingmen Band“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką