Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Muziką žmonėms dovanojęs D.Čižauskas išlydėtas amžinojo poilsio: urna palaidota Žemaitijoje

Penktadienį, sausio 6-ąją, anapilin išlydėtas dainų autorius, grupės „2 Donatai“ atlikėjas Donatas Čižauskas (33). Amžinojo poilsio muzikantas atgulė Plungės rajone esančio Jovaišiškės kaimo kapinėse.
Donato Čižausko laidotuvės
Donato Čižausko laidotuvės / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Penktadienį, sausio 6-ąją, įvyko paskutinis atsisveikinimas su muzikantu Donatu Čižausku. Į Plungės gedulo namus „Žemaitijos gralis“ pagerbti muzikanto atėję artimieji, bičiuliai ir kolegos paisė artimųjų prašymo apsiriboti kukliais baltais gėlių žiedais.

Laidojimo namų salėje gedinčius muzikanto pasitiko D.Čižausko urna ir portretas, apsuptas baltomis rožėmis.

Į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią jis buvo išlydėtas 13 val., o Šv. Mišios vyko nuo 13.30 val. Išnešant urną iš gedulo namų, Donato atminimą lauke palydėjo gausi minia susirinkusių plungiškių.

Urna su Donato Čižausko pelenais buvo palaidota Jovaišiškės kaimo kapinėse. Prie gėlių ir žvakių jūroje paskendusio kapo paskutinę pagarbą D.Čižauskui atidavė minia, kartu sukalbėjusi maldą. Susirinkusieji dalijosi ir prisiminimais apie šviesaus atminimo dainininką.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Atsisveikinimas su Donatu Čižausku
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Atsisveikinimas su Donatu Čižausku
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Atsisveikinimas su Donatu Čižausku
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Atsisveikinimas su Donatu Čižausku

Penktadienį išlydėti Donato į paskutinę kelionę atvyko Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Arūnas ir Inga Valinskai, Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus, Simona ir Jonas Nainiai, Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė ir Evaldas Norkevičius, Algirdas Radzevičius-„Patrulis“, Vilius Tarasovas, Gintautas Kirkila-Klarkas ir daug kitų D.Čižausko buvusių kolegų, draugų, gerbėjų.

Fotogalerija:

Atsisveikinimas su Donatu Čižausku vyko ir ketvirtadienį. Pagerbti jo atminimo tądien atvyko dainininkas Rytis Cicinas, seserys Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Plungės rajono meras Audrius Klišonis, komikai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus, kuris yra kilęs iš Plungės, muzikantas Juozas Butnorius bei kiti.

VIDEO: Grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius prisiminė paskutinį pokalbį su savo kolega

Skaudi žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį pasiekė pirmadienio rytą.

Žinią apie bičiulio ir kolegos netektį savo feisbuko paskyroje pranešė ir Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega DONATAS ČIŽAUSKAS… Išliksi mano atmintyje kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse.Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge.“

Po projekto grupė „Du Donatai“ smarkiai išpopuliarėjo, tiesa, 2016 metais Donatas Balvočius, norėdamas susikoncentruoti į šeimą, iš jos pasitraukė. Tuomet prie Donato Čižausko prisijungė Karolis Akulavičius ir atsinaujinusi grupė sėkmingai tęsė veiklą.

Atlikėjas po „Lietuvos balso“ dalyvavo dar ne viename televizijos projekte. Pavyzdžiui, „Žvaigždžių duetuose“ dainavo su Indre Stonkuviene ir Beata Nicholson. Taip pat savo jėgas išbandė „Muzikinėje kaukėje“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką