Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

,,Muzikos akademiją” sidabriniame finale paliko Rūta, laimėjo Kafka (nuotraukos)

Pirmadienio vakarą LNK televizijos studijoje labai karšta: čia dėl išlikimo kovojo ,,Muzikos akademijos” studentai. Juos nuo pergalės skyrė tik vienas laiptelis. Dalyviai labai stengėsi nustebinti savo gerbėjus ir komisijos narius, tačiau pastarieji to apie juos negalėjo pasakyti.
Projekto dalyvis Kafka
Kafka. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Akademija

Priešpaskutinis pasispardymas – taip savo kovas sidabriname finale  vadino projekto dalyviai. Jie puikiai pasiruošę: išmokę melodijas, dainų tekstus. Tik baimė ir įtampa galėjo pakišti jiems koją pasirodyti labai gerai. Tačiau tų pastangų komisijos nariai mažai teįžvelgė.

,,Tos pačios dainos, tie patys ir komentarai, nepamatau nieko naujo“, – kalbėjo viena iš komisijos narių, atlikėja R.Čivilytė.

Pastabų ir kritikos studentai išgirdo ir iš kitų teisėjų: atlikėjo Kastyčio Kerbedžio ir radijo laidų vedėjo Mindaugo Stasiulio.

Pirmoji scenoje karaliavo Eglė, kuri spinduliavo energiją ir pasitikėjimą savimi. Tokią drąsą įžvelgė ir labai gyrė K.Kerbedis. Tačiau R.Čivilytės ir M.Stasiulio nuomone, dalyvė buvo kaip niekad abejinga.

Rūta atliko itin nuotaikingą dainą, šmaikštavo ir negailėjo televizijos žiūrovams šypsenos. Tačiau laidos vedėja Inga Jankauskaitė išdavė paslaptį: dalyvė labai jaudinasi ir jaučia, kad iškristi teks būtent jai. To jaudulio ir baimės nė kiek nepastebėjo R.Čivilytė.

,,Tu buvai gyva ir flirtavai su žiūrovais”, – merginą taip pat  gyrė M.Stasiulis.

,,Muzikos akademiją” paliko Rūta. Jauniausios projekto dalyvės nuojauta dėl išlikimo nenuvylė: vilnietė surinko mažiausiai žiūrovų balsų ir pasitraukia iš ,,Muzikos akademijos”.

Sidabrinio finalo nugalėtoju tapo merginų numylėtojas Kafka.

 

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?