Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 30, 09:04

N.Bunkė parodė namus Palangoje: į 40 kv. m tilpo svetainė, virtuvė, du miegamieji

„Čia turime 40 kvadratų, tačiau į juos telpa visas mūsų būstas. Man pavyko taip suprojektuoti, kad čia yra du miegamieji, svetainė ir virtuvė. Tai yra neįtikėtina, bet patikėkit, tai – įmanoma...“, – apie Palangoje įsigytus namus pasakoja atlikėja, verslininkė Natalija Bunkė.
Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus, namai Palangoje
Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus, namai Palangoje / LNK nuotr.

Kaip rašoma LNK televizijos pranešime spaudai, tai pirmas kartas, kai 38-erių dainininkė ir nuomonės formuotoja Natalija Bunkė atveria duris į naujus, dar dažais kvepiančius savo namus pajūryje, Kunigiškėse esančiame komplekse, į juos moteris įsileido laidos „Nuo... Iki...“ komandą.

Trijų kambarių apartamentuose, nesiekiančiuose net pusšimčio kvadratinių metrų, telpa, rodos, viskas, ko reikia jaukiam šeimyniniam poilsiui: ne tik du miegamieji, virtuvė, svetainė, tačiau ir valgomasis keturiems asmenims. Vidiniame jaukaus namuko kieme Natalija su vyru įsirengė ir erdvią terasą jaukioms popietėms su grilio patiekalais ar vakarams draugų kompanijoje.

Panašaus tipo, tik kiek didesnio, neįrengto būsto kaina šiuo metu siekia 125 tūkstančius eurų. Paklausta, kiek teko pakloti už įrengimą, turint omenyje tai, kad pastaruoju metu rasti patikimus meistrus, gerai ir kokybiškai dirbančius statybininkus, misija neįmanoma, Natalija sako, kad suskaičiuoti tiksliai nėra lengva.

„Manau, kad sunkiai“, – paklausta, ar tilpo į 50 tūkstančių eurų, prisipažįsta Natalija.

Ruošdama kavą Natalija sako visada norėjusi nuosavų namų. Šiuos dainininkė kūrė sau, kad vasaromis, kai daugelis koncertų vyksta pajūryje ir aplinkiniuose miestuose, nereiktų naktimis ar paryčiais rizikuoti bei vykti į Vilnių ar nuomotis kambarį viešbutyje. Beje, tai ne vieninteliai namai pajūryje, kuriuos ji įsigijo. Natalija sako iš tiesų turinti du, kaip pajuokauja, nuosavus takus į jūrą, tik kitas, kur kas įdomesnis projektas, dar neįrengtas.

Yra toks posakis – kvailas mokosi iš savų, o protingas – iš svetimų klaidų. Todėl ne tik su sekėjais, tačiau ir su žurnalistais atvirauti nevengianti Natalija mielai pasidalins klaidomis, kurių, net nepaisant solidžios būstų kūrimo patirties, išvengti nepavyko, bei patarimais, kokios gudrybės kuriant nuosavus namus padės sutaupyti solidžią sumą.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – šį pirmadienio vakarą, 20 val. per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką