15min be reklamos
2022 12 07, 20:51

N.Bunkei – ypatingas vyro siurprizas: dovanojo prabangią „Audi“ su vardiniais numeriais

Dainininkė, verslininkė Natalija Bunkė viena pirmųjų pasipuošė Kalėdų eglutę, taip pat anksti sulaukė ir kalėdinės dovanos nuo vyro Edgaro Eidėjaus. Sutuoktinis Nataliją kaip reikiant nustebino – savo mylimai moteriai padovanojo naują „Audi“ automobilį.
Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus
Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus / Asmeninio albumo nuotr.

Natalija Bunkė kalėdinėmis dovanomis džiaugiasi iki švenčių likus dar dviem savaitėms. Gruodžio 7-osios pabaigą paženklino ypatingas vyro Edgaro siurprizas – dovanotas naujas elektrinis „Audi“ automobilis.

Mylimojo staigmeną moteris įamžino vaizdo įraše ir juo pasidalijo socialiniuose tinkluose. Džiaugsmu ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Esu labai laiminga. Labai miela staigmena mano vyro Edgaro Eidėjaus. Kiek daug emocijų paskutiniu metu. Kaip supratau, esame prisiekę klientai“, – rašė Natalija Bunkė.

Natalija pasakojo, kad vyras apie laukiančią dovaną neužsiminė – jis teigė, kad keičia automobilio ratus ir norėtų išgirsti jos nuomonę. Įžengusi į „Audi“ saloną ir išvydusi papuoštą automobilį bei besišypsantį sutuoktinį, dainininkė kaip reikiant nustebo ir labai apsidžiaugė.

Naujoji N.Bunkės transporto priemonė – elektromobilis su vardiniais numeriais „1NB1“.

Žmonės.lt primena, kad Kalėdos į elektroninės parduotuvės „Home by NB“ įkūrėjos namus tradiciškai atėjo anksčiau už kitus – didingą Kalėdų eglę ji papuošė dar lapkričio pradžioje.

Portalui Žmonės.lt N.Bunkė atskleidė, kad kasmet laikosi tradicijos namus dekoruoti lapkričio mėnesį.

„Prieš metus (tokiu laiku – red. past.) eglė jau buvo papuošta. Prieš dvejus metus – irgi. Mano darbas susijęs su įvairių produktų fotografavimu, todėl, kad nereikėtų ieškoti įvairių dekoracijų, aš jas pasigaminu namuose. Dabar jau įprasta lapkričio pradžioje matyti eglutę“, – Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką