Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Natalija Zvonkė: „Buvau įsitikinusi negalinti pastoti“

Praėję metai populiariai dainininkei Natalijai Zvonkei buvo ypatingi – skyrybos su vyru Deivydu Zvonkumi, pažintis ir užgimę nauji jausmai verslininkui Danieliui Bunkui apvertė moters gyvenimą aukštyn kojomis. Staigmena dainininkei tapo ir žinia, kad ji laukiasi, ir paskui įvykusios mylimojo piršlybos. Dabar Natalijos pirštą puošia žiedas su deimantais, ji tiesiog spindi laime.
Natalija Zvonkė
Natalija Zvonkė. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Gal dešimt kartų žiniasklaida skelbė, kad esu nėščia, net pykdavau. Bet dabar nebėra ko slėpti: mes išties laukiamės, – gyvenimo būdo laidai „Gyvenimas yra gražus“, kurią TV3 rodys sausio 10-ąją 20.30 val., laiminga kalbėjo N.Zvonkė. – Jei sakyčiau, kad to neplanavome, meluočiau. Mudu su Danieliumi daug apie tai kalbėjomės ir nusprendėme, kad abiem jau laikas susilaukti vaikų, nors buvau įsitikinusi nelabai galinti pastoti!“

Gyvybę po širdimi nešiojanti Natalija jaučiasi puikiai ir yra įsitikinusi, kad vos tik pagimdžiusi grįš į sceną. Jos nesulaikys nei vaikelis, nei mylimasis: „Danielius žino kur įklimpo. Ir žino, kad gyvena ne su kuo kitu, o su Zvonke. Nesulaikys manęs joks vyras!”

 „Gyvenimas yra gražus“ – pirmadienį, sausio 10-ąją,  20.30 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką