15min be reklamos
2014 01 06, 13:56

Natalija Bunkė: „2013-ieji buvo blogiausi metai mano gyvenime“

„Tai patys sunkiausi ir blogiausi metai per visą mano gyvenimą. Ypač prasti asmeninio gyvenimo prasme... Turbūt blogesnių metų nesu turėjusi. Bet nėra to blogo, kas neišeitų...“ – laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažins dainininkė Natalija Bunkė.
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė / Monikos Mykolaitytės nuotr.

Interviu apie tai, kaip sutiko Kalėdas bei praleis Naujųjų naktį Natalija davė likus vos pusdieniui iki jų sutikimo. Moteris ruošėsi ne griausmingai švęsti, o vykti į darbą. Per 15 gyvenimo metų dainininkė sako tik du kartus Naujuosius praleidusi nedirbdama – tuomet, kai laukėsi sūnaus Kristupo, ir kai berniukui buvo vos vieni metukai. Šiemet šventinę naktį dainininkės laukė net du koncertai – Palangoje ir Klaipėdoje. Tačiau Natalija dėl to tik džiūgavo. Ji atskleis Naujųjų naktį uždirbsianti tiek, kiek paprastai uždirba per mėnesį.

Ir nors Naujųjų naktis, kaip sako pati Natalija, parduota, Kūčias moteris sutiko taip, tarsi nebūtų išsiskyrusi – su sūnumi, buvusiu vyru Danieliumi ir jo mama. „Nenorėjau iš sūnaus atimti šventės, todėl sutarėm  su vyru, kad švęsime kartu. Sūnui buvo didelė šventė, ir buvo smagu, kad jis jautėsi labai laimingas“, – teigs N.Bunkė.

Moteris taip pat atskleis, kokias prognozes išgirdo iš vienos garsiausių astrologių Lietuvoje, Vaivos Budraitytės, sudariusios jai asmeninį horoskopą metams. Astrologė Natalijos horoskope numatė naują meilę ir netgi galimas vedybas metų pabaigoje. Pasak Natalijos, į tokias prognozes ji žiūri itin atsargiai, tačiau norėtų, kad gyvenime atsirastų artimas žmogus, kuriam ji galėtų pasakyti „myliu“.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienį 20.20 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką