Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 01, 10:55

Natalija Bunkė jau 16 metų Naujuosius sutinka dirbdama: „Neįsivaizduoju kitaip“

Natalijai Bunkei (33) šventinis periodas buvo ypač įtemptas. Dėl koncertų teko nemiegoti naktimis, tačiau užimtumu atlikėja džiaugiasi ir yra pripratusi – jau 16 metų ji Naujuosius sutinka scenoje.
„Pop Ladies“ – Anžela Adamovič, Natalija Bunkė, Liepa Norkevičienė
„Pop Ladies“ – Natalija Bunkė, Liepa Norkevičienė ir Anžela Adamovič / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip ir kasmet, N.Bunkė per Naujuosius metus dainomis linksmino savo gerbėjus. Tačiau šįkart į sceną lipo ne viena, o su „Pop Ladies“ merginomis – Liepa Norkevičiene ir Anžela Adamovič.

„Visuomet per Naujuosius koncertuodavau viena. O šįkart koncertas buvo kitoks – iš pradžių pasirodė Liepa, vėliau Anžela, o tuomet prisijungiau ir aš“, – 15min pasakojo N.Bunkė.

Naujųjų metų išvakarėse Natalija su sūnumi Kristupu lankėsi Kaune, kartu su tėvais palydėjo metus, o tuomet važiavo į koncertą Panevėžyje. Kai laikrodžiai mušė vidurnaktį, Natalija buvo kelyje tarp Kauno ir Panevėžio, bet buvo nusipirkusi fejerverkų, kad ir kelionėje jaustųsi Naujųjų nuotaika.

„Laukymėje viena juos iššoviau. Mano Naujieji buvo kelyje ir vieniši. Šiuo metu antrosios pusės neturiu, tačiau visiškai neliūdžiu. Jeigu apkraučiau save emocijomis, kad esu viena, būtų labai sunku. Bet reikia gyvenime teigiamų dalykų surasti, tad labai stengiuosi pozityvo ieškoti kitur. Sugalvojau, kad noriu fejerverkų – nusipirkau. Su jais išėjo mano blogi prisiminimai“, – pasakojo Natalija.

Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Po Ladies“
Asmeninio albumo nuotr./Grupė „Po Ladies“

Per 18 metų, tik dvejus N.Bunkė nekoncertavo – kai laukėsi Kristupo, o tie antri metai buvo kriziniai, neturėjo užsakymo.

„16 metų Naujuosius švenčiu su žiūrovais ir klausytojais. Aš nebeįsivaizduoju kitaip. Man tada reikėtų galvoti, kaip apsirengti, kur švęsti – būtų labai keista. Kai koncertuoji per Naujuosius metus, jie turi visai kitą prasmę. Man gera kurti šventę žmonėms. Tai reiškia, kad nuo manęs priklauso jų nuotaika ir aš diktuoju visą vakarėlio ritmą“, – šypsojosi „Pop Ladies“ lyderė.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė

O šių Naujųjų metų būta trankių. „Muzikinę programą parinkau iš anksto, ji buvo be proto linksma. Kaip visada, šokom ant stalų“, – juokėsi.

N.Bunkė pripažino, kad negalėtų atsisakyti darbo tokią naktį. „Honorarai yra dideli ir negali sau leisti ilsėtis. Mūsų uždarbis gruodžio mėnesį labai papildė mūsų kišenes“, – teigė ji.

Po ypač darbingo gruodžio, N.Bunkė pirmąją 2017 metų dieną skyrė poilsiui.

„Grįžome paryčiais iš Panevėžio, tai sausio 1-ąją man – lovos režimas, net sūnų pas tėvus palikau. Jis įprato, kad Naujųjų naktį lieka su seneliais. Laukia fejerverkų ir pasakoja, kaip buvo gražu“, – sakė N.Bunkė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką