15min be reklamos
Publikuota 2011 11 14, 14:16

Natalija Bunkė: nesu menininkė, labiau – verslininkė

Pirmadienio vakarą, 20.15 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki...“ bus pirmą kartą parodytos niekur neviešintos Natalijos ir Danieliaus Bunkų vestuvių nuotraukos.
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Žiūrovai pamatys, kaip šią vasarą, birželio mėnesį, besilaukianti dainininkė, pasipuošusi pačios siūta balta trumpute suknele, privačioje ceremonijoje, kurioje dalyvavo tik artimiausi porai žmonės, ištekėjo už verslininko Danieliaus Bunkaus.

28-erių dainininkė Natalija Bunkė laidos žurnalistus pirmą kartą įsileidžia į savo namus Vilniaus pakraštyje, kuriuose supa savo pirmagimį Kristupą. Ji visai neatrodo panaši į rūpesčių ir nemigos nukamuotą mamą.

„Kristupas  labai geras vaikas. Aš tikėjausi, kad mano sūnus bus neramus, tokio būdo kaip aš, ir naktimis negalėsiu miegoti. Tačiau būti  mama – tikras džiaugsmas“, – sako Natalija.

„Tapusi mama, nebegaliu dainuoti apie gundančias blondines trumpais sijonėliais, – tęsia Bunkė. – Todėl savo merginoms pasakiau, kad į grupę negrįšiu.“

Dainininkė nebijo apie savo buvusią grupę YVA kalbėti tiesiai šviesiai: „Visos merginų grupės tokios. Iš esmės ne dainų žmonės ateina klausytis. Ateina pasižiūrėti merginų. Niekas mūsų nesamdydavo dėl dainų. Merginų grupei reikalingas banalus, lengvai įsimenamas tekstas.“

Natalija „Nuo...iki...“ laidoje prisipažįsta į šou verslą žiūrinti kaip į verslą.

„Dabar dainuoju tai, kas labiau patinka man, bet stengiuosi tai paversti pinigais. Nuo to ir esu laiminga, kad galiu būti garsi ne turtingo vyro pinigais. Nesu menininkė. Esu labiau verslininkė“, – atvirauja Natalija šio pirmadienio „Nuo... iki...“ laidoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką