Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 05, 12:55

Natalija Šakelienė perspėja Indrę Kvedarienę, jei ir toliau „viešai bus skleidžiamas melas“

Pirmosios šių metų dienos dizainerei Natalijai Šakelienei – tarsi tikra šventė. Kūrėja iš Vidaus reikalų ministerijos gavo raštą, kad nėra įrašyta į įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registrą bei prieš ją nepradėtas joks ikiteisminis tyrimas.
Natalija Šakelienė ir Indrė Kvedarienė
Natalija Šakelienė ir Indrė Kvedarienė / Asmeninio albumo ir Martyno Švobos nuotr.

„Kodėl man tai svarbu? Tiesiog pernai ne vieną kartą mano buvusi klientė Indrė Kvedarienė viešai žiniasklaidoje skleidė tiesos neatitinkančią informaciją – neva ji dėl to, jog yra įtariama daranti ne autorinius darbus, bet garsių kūrėjų kopijas, nieko negalinti komentuoti, nes vyksta ikiteisminis tyrimas, susijęs su manimi. Tad, galiu atsakingai pareikšti – šią minutę joks teisinis procesas nevyksta“, – pranešime spaudai cituojama N.Šakelienė.

Jos teigimu, kaunietė Indrė Kvedarienė yra pasakiusi ir daugiau netiesos. Pavyzdžiui, nuolat minima, kad N.Šakelienė yra buvusi I.Kvedarienės siuvėja.

Pagrindo kelti bylą prieš I.Kvedarienę turiu pakankamai. Tačiau to nedarysiu. Žinoma, nuostatos gali pasikeisti, jei ir toliau viešai bus skleidžiamas melas.

Išplatintame pranešime kūrėja primena tai, ką viešai yra pasakojusi ir tvirtina kiekvieną žodį galinti pagrįsti dokumentais. „Indrė – buvusi mano klientė. Tie, kas perka jos neva kurtus drabužius, už nekokybiškai nuplagijuotą darbą sumoka milžiniškus pinigus. Ir tai – tik ledkalnio viršūnė“, – sako N.Šakelienė.

Ji iki šiol nesupranta, kodėl I.Kvedarienė ją vadina savo buvusia siuvėja. N.Šakelienė patikina – ji niekada nebuvo įdarbinta Indrės. Be to, yra diplomuota savo profesijos atstovė.

Asmeninio albumo nuotr. /Natalija Šakelienė
Asmeninio albumo nuotr. /Natalija Šakelienė

„Jei klientė nueis pas bet kurį Lietuvos dizainerį, išreikš savo pageidavimus ir gaus pasiūtą drabužį, tai, vadinasi, ji gali jį pristatinėti kaip savo kūrybą, o tikrąjį autorių vadinti savo darbuotoju? Ar ne per daug kartais sau kai kas leidžia?“, – juokdamasi sakė N.Šakelienė.

Tai viena iš priežasčių, anot jos, kodėl buvo taip džiugu gauti minėtą dokumentą, kuris dar kartą tapo įrodymu to, jog kai kurių žmonių sakomai netiesai ribų nėra.

„Pagrindo kelti bylą prieš I.Kvedarienę turiu pakankamai. Tačiau to nedarysiu. Žinoma, nuostatos gali pasikeisti, jei ir toliau viešai bus skleidžiamas melas“, – patikino N.Šakelienė.

15min susisiekus su Indre Kvedariene, ji pasakojo anksčiau tikrai pradėjusi teisinius procesus N.Šakelienės atžvilgiu, bet vėliau persigalvojusi.

Noriu palinkėti Šakelienei didžiausios sėkmės ir irgi atsiduoti kūrybai, bet ne blogoms mintims.

„Iš pradžių buvo viskas „ant karštųjų“ – labai pikta, labai skaudu. Bet po to pasitariau su advokatu ir viską nutraukiau. Noriu atsiduoti kūrybai ir savo šeimai, o ne kažkokiems to nevertiems dalykams. Noriu palinkėti Šakelienei didžiausios sėkmės ir irgi atsiduoti kūrybai, bet ne blogoms mintims“, – 15min kalbėjo I.Kvedarienė.

Ji patikslino, kad advokatas pasakojo apie labai ilgą bylinėjimosi procesą, kuriam I.Kvedarienė „tiesiog neturi sveikatos ir energijos“.

Gal I.Kvedarienė ir N.Šakelienė susitaikė? „Aš, žinokit, visąlaik esu taikus žmogus. Taip, iš pradžių buvo pikta, skaudu, atrodė, kodėl, už ką. Bet kai vėliau supranti, kad esi viešas žmogus... Žmonės turi teisę tave mylėti arba tavęs nemylėti. Aš tiesiog norėčiau N.Šakelienei palinkėti didžiausios ramybės šįmet ir dar sveikatos. Aš jau nepykstu“, – kalbėjo ji.

Martyno Švobos nuotr./Indrė Kvedarienė
Martyno Švobos nuotr./Indrė Kvedarienė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką