Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 13, 14:47

Natalijai Bunkei grįžimas į grupės „Yva“ gretas prilygtų žingsniui atgal

Šeštadienį LNK televizijos projekte „Kviečiu šokti“ poras vertinusios komisijos gretose atsidūrė ir anksčiau nesyk jėgas ant parketo išbandžiusi bei neseniai solinę karjerą pradėjusi Natalija Bunkė. Dainininkė ne tik vertino šokėjų pasirodymus, bet ir padovanojo žiūrovams naują savo dainą.
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Atlikėja prisipažino, kad vertinti šokėjų pasirodymus jai kur kas sudėtingiau nei pačiai stovėti ant parketo. „Sėdėdamas čia turi rasti, ką pasakyti – tiek gero, tiek blogo. Man sunku apie šokėjus atsiliepti blogai – žinau, kiek laiko jie repetuoja ir kaip stengiasi, o vėliau ateina pademonstruoti. Vis dėlto, komisijos narys taip pat turi daryti šou – juk tai televizija, čia negali visko daryti visiškai rimtai, o šokėjas blogus žodžius kartais priima asmeniškai“, – tikino N.Bunkė.

Pati atlikėja prisimena, jog sulaukusi komisijos narių kritikos apie savo šokius ją priimdavo ramiai. „Atsižvelgdavau į komentarus, bet visuomet žinojau, kad esame televizijoje, ir vertintojai turi pasakyti kažką intriguojančio“, – teigė dainininkė. Vis dėlto, sugrįžti ant televizijos šokių parketo N.Bunkė tikino nenorinti. „Tai būtų jau trečias kartas… Gal jau nereikia – sako, trečias kartas nemeluoja, tad kad tik neprisišnekėčiau!“

Pasirinko rimtesnį kelią

Dabar aš dainuoju daug rimčiau. Tai nebėra tie tekstai, kokie buvo anksčiau – „Jūs brunetės, mes blondinės, prasagstytos palaidinės“, – tikina N.Bunkė.

Prabilusi apie naujai pradėtą solinę karjerą N.Bunkė atviravo, jog šis pasirinkimas prilygsta žingsniui pirmyn, mat jau pats metas buvo subręsti. „Anksčiau scenoje stovėdavau su dviem ar trim mergaitėm, dabar stoviu viena. Nenorėjau žengti žingsnio atgal ir grįžti į grupę – manau, jaunai mamai, o galų gale, ir jaunai moteriai nebetinka tokios dainos, kokias atlieka „Yva“, – svarstė dainininkė.

N.Bunkė tikino, kad pasirinkimą dainuoti vienai itin skatino grupės „Yva“ narės. Tačiau nors atlikėja vis vien nutarė dainuoti popdainas, jos teigimu, skirtumas tarp senojo ir naujojo jos įvaizdžio akivaizdus. „Dabar aš dainuoju daug rimčiau. Tai nebėra tie tekstai, kokie buvo anksčiau – „Jūs brunetės, mes blondinės, prasagstytos palaidinės“. Nauji mano dainuojami tekstai nebe tokie banalūs“, – teigė dainininkė.

Nors N.Bunkė tikino pasiūlymų koncertuoti sulaukianti ne ką mažiau, nei jų sulaukdavo su grupe, vis dėlto pirmenybę ji teikia šeimai. „Koncertuoju praktiškai kiekvieną savaitgalį. Stengiuosi planuoti savo veiklą taip, kad nenukentėtų šeima: darbus planuoju pagal tai, kada tėtis gali pabūti su vaiku. Jei jis negali prižiūrėti vaikelio, pasiūlymų atsisakau“, – atviravo dainininkė.

Paklausta, ar gerbėjai galėtų tikėtis sulaukti naujojo N.Bunkės albumo, atlikėja tikino apie tai kol kas negalvojanti. „Šiais laikais leisti albumus nebe apsimoka. Visų pirma turėčiau surinkti reikiamą skaičių albumui tinkamų dainų, o vėliau imsiu galvoti apie galimybę tokį išleisti“, – sakė N.Bunkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką