15min be reklamos
2019 01 03, 10:58

Naują baleto mokyklos skyrių Pašilaičiuose atidarantis Nerijus Juška: „Vaikai mane nustebino“

Artimiausiomis dienomis pasažo „Pas Juozapą“ duris Pašilaičiuose atidarinės kaip retą daug vaikų, lydimų savo tėvų. Mažųjų troškimas – tapti vienos ryškiausių ugdymo įstaigų „Nerijaus Juškos baleto ir šokių mokyklos“ auklėtiniais.
Nerijus Juška su mokinėmis
Nerijus Juška su mokinėmis / Loretos Kondratės nuotr.

„Mintis suteikti galimybę kuo daugiau vaikų turiningai ir aktyviai leisti laisvalaikį kirbėjo jau seniai. Paversti ją realybe paragino ugdytinių tėvai, vis užsimindavę, kad ne visiems yra patogu, kai repeticijos vyksta centre“, – pasakojo devynerius metus veikiančios baleto mokyklos įkūrėjas Nerijus Juška.

Jo teigimu, norintieji išmokti baleto lavinsis erdvioje, patogioje salėje. Panašioje, kokia prieš kelis mėnesius buvo atidaryta Kaune.

„Šiuo metu kaip tik vyksta atrankos į mokyklą. Bendraudamas su vaikais vis prisimenu savo susižavėjimą baletu, didžiulį norą lankyti treniruotes ir... tuos, kuriems nepatiko šokti, bet tėvai juos versdavo tai daryti.

Šiuolaikinių vaikų galimybės kitokios – žaislai, kompiuteriai, telefonai ir daugybė įvairiausių viliojančių dalykų. Todėl mane jie nuoširdžiai stebina rinkdamiesi ne pramogų, o treniruočių kelią“, – sakė N.Juška.

Asmeninio albumo nuotr./Nerijaus Juškos baleto mokyklos akimirkos
Asmeninio albumo nuotr./Nerijaus Juškos baleto mokyklos akimirkos

Pačiam primarijui apsilankymai baleto mokykloje buvo tikra didžiulė šventė. Nuo to karto, kai jis per repeticiją pirmą kartą atsistojo prie atramos, suprato radęs savo kelią. Net tuomet, kai po sudėtingų operacijų gydytojai N.Juškai pranešdavo, jog jis turi nutraukti karjerą, vieninteliu vaistu jam tapdavo būtent šokis.

Adrenalino kraują pripildančias sporto šakas mėgstantis pašnekovas patikino – baleto scenoje jo taip pat nestinga.

„Šuoliai iš palubių arba metimai į viršų tikintis, kad tave laiku sugaus... Žiūrovai to nemato, bet balete išgyvenimų užtenka“, – su šypsena kalbėjo N.Juška.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką