Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 02, 10:48

Nauja meilė aktoriaus Ramūno Rudoko gyvenime – Justina Žeimytė

Aktorius Ramūnas Rudokas (49) pastaruoju metu skraido padebesiais – jo širdyje liepsnoja meilė perpus jaunesnei Justinai Žeimytei. 15min žiniomis, aktoriaus ketinimai itin rimti – pora ruošiasi vestuvėms.
Ramūnas Rudokas ir Justina Žeimytė
Ramūnas Rudokas ir Justina Žeimytė / 15min nuotr. ir stop kadras

Ramūno Rudoko išrinktoji Justina Žeimytė (21) yra kilusi iš Skuodo, studijavo komunikaciją Vilniaus universitete, yra ragavusi modelio duonos, anksčiau priklausė „RUTA model management“ agentūrai.

Pats Ramūnas apie savo gyvenimo pokyčius neatvirauja. „Daug žmonių su kažkuo draugauja. Jokių paslapčių aš neturiu. Tik nieko nenoriu komentuoti, – 15min sakė aktorius, grupės „Čilinam“ narys. – Gal kada nors ir pakalbėsime, tačiau dabar pasižadėjau nekalbėti, nieko nepasakoti apie savo gyvenimą.“

15min žiniomis, R.Rudokas ir J.Žeimytė jau susižadėjo ir ruošiasi vestuvėms.

Stop kadas /Justina Žeimytė ir Ramūnas Rudokas
Stop kadas /Justina Žeimytė ir Ramūnas Rudokas

Iki šiol ilgai ieškojęs gyvenimo laimės, gal Ramūnas pagaliau ją suras su Justina.

Prieš dvejus metus, 2015-ųjų pabaigoje, R.Rudokas su šokėja Katerina Voropaj susilaukė sūnaus Rojaus Patriko. Prieš 7 metus abu jie dalyvavo televizijos šou „Šok su manimi“, kur ir susipažino.

Ankstesniuose santykiuose R.Rudokui gimė dvi dukros Milda ir Patricija. Lyg savo sūnų aktorius augino ir pianistą Paulių Rudoką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką