15min be reklamos
2011 11 10, 09:04

Naujame TV3 sezone – kino filmas „Tadas Blinda. Pradžia“

Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 jau rikiuoja ir 2012−2013 metų sezoną, kuriame, be įspūdingų pasaulinės šlovės sulaukusių projektų, kultinių serialų, populiarių vietinių laidų – ir žiūrimiausias Lietuvos filmas per visą Nepriklausomybės istoriją – „Tadas Blinda. Pradžia“.
Mantas Jankavičius ant arklio
Mantas Jankavičius ant arklio / "Tauras Films" nuotr.

„TV3 žiūrovai įpratę matyti tik populiariausius ir kokybiškiausius pasaulyje ir Lietuvoje sukuriamus TV produktus – laidas, serialus, įvairius projektus. Ne išimtis ir filmai, kurie į mūsų eterį kasmet atkeliauja vos nužengę iš kino ekranų, − sako programų direktorius  Jurgis Jefremovas. – Lietuviškasis Tadas Blinda karūnuos naujam sezonui įsigytų žiūrimiausių pasaulyje filmų sąrašą.“

Donato Ulvydo režisuotame kino filme vaidmenis sukūrę Mantas Jankavičius, Donatas Banionis, Tatjana Liutajeva, Agnė Ditkovskytė, Dainius Kazlauskas, Antanas Šurna, Vidas Petkevičius, Jokūbas Bareikis ir kiti garsiausi šalies aktoriai, pramogų pasaulio atstovai užkariavo Lietuvos žiūrovų širdis – rugsėjo pabaigoje pristatytas ir vis dar kino teatruose rodomas filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ pasiekė Lietuvos žiūrimumo rekordus vos per pusantro mėnesio.

Naujojo lietuviško kino pažibai nusileido net ir tokia pasaulinė legenda kaip „Titanikas“. 1998-aisiais Lietuvoje parodytas režisieriaus Jameso Camerono sukurtas filmas ilgiau kaip dešimtmetį buvo žiūrimiausias, kol pasirodė „svieto lygintojas“.

„Tadas Blinda. Pradžia“ jau turi užtikrintą pirmą vietą kino ekrane, susilaukęs daugiau kaip dvigubai gausesnio būrio žiūrovų nei artimiausias konkurentas animacinis filmas „Ratai 2“.

TV3 žiūrovams „Tadas Blinda. Pradžia“ bus parodytas kitų metų rudenį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką