Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Naujametiniai žvaigždžių lūkesčiai

Naujųjų naktį dažnas ne tik šėlsta triukšminguose vakarėliuose, bet ir pakėlęs taurę burbuliuojančio šampano akimirkai susimąsto apie tai, ko tikisi iš ateinančių dvylikos mėnesių.
Natalija Zvonkė
Natalija Zvonkė / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

15min.lt pasiteiravo, kokie žinomų žmonių naujametiniai lūkesčiai.

Jurgita Jurkutė, „Mis Lietuva 2007“

Tikiuosi, kad kitais metais krizė žmones šiek tiek sukrės ir išmoksime į viską žiūrėti su šypsena ir ironija. Juk mes taip mėgstame dėl visko verkšlenti ir skųstis.

O tereikia atsiminti, kad viskas išgyvenama ir viskas praeina. Tikiuosi, kad naujieji metai bus darbingi, produktyvūs ir kupini linksmų įvykių ir susitikimų.

Kęstas Rimdžius, laidos „Stilinga!“ vedėjas

Kaip ir kasmet, lūkesčiai dideli. Krizės nebijau, bet, aišku, apie ją susimąstau, nes visi aplink tik apie ją ir tekalba. Iš kitų metų tikiuosi įdomių projektų ir darbų, tolimų kelionių, naujų pažinčių.

Nemėgstu kalbėti apie savo planus, nes jie gali ir neišsipildyti. Bet galbūt kitais metais atsiras kirpykla, o gal bus koks nemenkas pristatymas. Viską, ką susiplanuoju, stengiuosi maksimaliai išpildyti. Paprastai savo metų planą susidarau sausio pirmąją arba antrąją.

Natalija Zvonkė, dainininkė

Labiausiai tikiuosi, kad kitąmet nesumažės koncertų. Sausio mėnesį koncertų kol kas pakanka, tačiau nežinau, koks bus vasaris ir kovas. Astrologai sako, kad Vandeniams metai bus patys geriausi lyginant su kitais zodiako ženklais.

Pati pas astrologus nevaikštau, tačiau šventiniu laikotarpiu spaudoje vis pasirodo rašinių, kuriuose būrėjai ar astrologai papasakoja, kokie metai bus žinomiems žmonėms. Nelabai tikiu tokiomis pranašystėmis, tačiau, turiu pripažinti, kad neretai jos išsipildo.

Bene didžiausias mano noras – surengti didelį „Yvos“ koncertą televizijoje. Turbūt aštuonerius metus galvoju apie tokį koncertą. Tikiuosi, šįmet pavyks įgyvendinti šį sumanymą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius