Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Nauji Minedo pokyčiai

Ne paslaptis, kad dainininkas bei televizijos laidų vedėjas Mindaugas Jonušas-Minedas kardinaliai pakeitė ne tik gyvenimo būdą, bet ir sceninį įvaizdį. Jau kuris laikas jis neskleidžia gandų, nedalija interviu bet kam, nesifilmuoja nerimto pobūdžio pramoginėse laidose tik tam, kad pritrauktų visuomenės dėmesį.
Minedas keičia įvaizdį.
Minedas keičia įvaizdį. / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 2 Įvaizdis Minedas

Anot atlikėjo bei jo vadybininkės, scenoje „cirkininkų šou“ jau gana. Ir taip apstu atlikėjų, kurie šaiposi iš savęs bei klausytojų, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Minedas nusprendė padėti tam tašką ir gerbėjus vilioti ne skandalais ar kvailu elgesiu, o protingu požiūriu į darbą scenoje.

Pokyčiai jau pastebimi bendravime su spaudos atstovais, neliko naivumo dainose, muzikantas siekia geresnių rezultatų vokalo atžvilgiu, atlieka nuoširdesnius kūrinius.

Dainininkas labai norėtų kurti tik nuoširdžią muziką, jei tai mūsų šalyje būtų vertinama ir klausoma. Be abejo, Minedas neatsisakys linksmų bei šmaikščių dainų, bet tai bus pateikta žymiai profesionaliau nei iki šiol. Vokalo pamokas pradėjęs lankyti atlikėjas žada visus nustebinti gerėjančiu balsu.

Šiek tiek saldus bei solidus įvaizdis, apgalvotas bei nuoširdus bendravimas su žiniasklaida, naujos dainos bei profesionalios stilistės sukurtas įvaizdis, stipri vadyba – toks naujasis Mindaugas Jonušas-Minedas prieš jūsų akis.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius