Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Naujieji metai „Lofte“: nuo kosminių laivų iki piršlybų scenoje

Naujųjų metų naktį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvyko šeštasis legendinis kostiumų karnavalas, kurio metu „Žvaigždžių karų“ sagos gerbėjai pasitiko 2016 metus ir atšventė šeštąjį „Lofto“ gimtadienį.
Naujieji metai „Lofte“
Naujieji metai „Lofte“ / Vytauto Dranginio nuotr.
Temos: 1 Naujieji metai

Gyvos muzikos, įspūdingų kostiumų ir teatrališkų pasirodymų programą paįvairino siurprizas – pirmąją 2016 metų naktį scenoje vaikinas pasipiršo savo išrinktajai.

Tai ne pirmas kartas, kai „Lofto“ scenoje vaikinas klaupėsi ant kelio prieš mylimąją. Gyva muzika ir ovacijomis publika palydėjo naujai iškeptą porą.

Vytauto Dranginio nuotr./Naujieji metai „Lofte“
Vytauto Dranginio nuotr./Naujieji metai „Lofte“
VIDEO: Naujieji metai „Lofte“

Kaip įprasta Naujųjų metų vakarėlio metu menų fabriko erdvė buvo pasikeitusi neatpažįstamai.  Šiam renginiui ruošėsi scenografai, 3d mappingo specialistai ir šviesų režisierius, kurie kartų kūrė vakaro atmosferą.

„Žvaigždžių karų“ filmų motyvais paruošta scenografija, aktorių performansai ir šeši muzikiniai pasirodymai pirmąją 2016 naktį tęsėsi kaip vientisas  „Žvaigždžių karų“ pasakojimas.

Vytauto Dranginio nuotr./Naujieji metai „Lofte“
Vytauto Dranginio nuotr./Naujieji metai „Lofte“

Šį vakarą ant scenos lipo kaip visada įsimintinu atlikimu pasižymintis duetas „Beissoul&Einius“, projektas „No Dj’s“ kartu su Monika Liu ir Marijumi Aleksa bei žaisminguoju pučiamųjų kolektyvu „Mood Sellers“.

„Žvaigždžių karų“ fanus iki paryčių taip pat šokdino dydžėjų pasirodymai su DJ Mamania, Rimu Šapausku ir Kym Wild iš „Metal on Metal“. Šeši pasirodymai vainikavo ir užbaigė 2015 metų „Sol Live“ renginių seriją.

Vytauto Dranginio nuotr./Naujieji metai „Lofte“
Vytauto Dranginio nuotr./Naujieji metai „Lofte“

„Kiekvienais metais tiesiog dar kartą nustembame publikos kūrybiškumu. Šie metai ne išimtis, viso vakarėlio metu buvo sunku atitraukti akis nuo įspūdingų kostiumų ir žmonių šypsenų. Bendra tema suvienija publiką, suteikia vakarui tą euforišką jausmą ir paverčia visus vieno filmo herojais. Šį kartą tikrai jaučiausi, tarsi patekau į tarpgalaktinį vakarėlį“,– įspūdžiais dalinosi Victoras Diavara.

„Loftas“ kasmet palaiko tradiciją ir renką geriausią Naujųjų metų vakaro kostiumą, kurį apdovanoja prizu. Visi „Lofto“ feisbuko sekėjai turės galimybę balsuoti už labiausiai patikusį herojų fotokonkurse jau greitai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?