Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 18:50

Naujieji metai vienoje scenoje subūrė ryškiausias „Auksinio balso“ žvaigždes

Šventinį gruodžio 31-osios vakarą muzikos mylėtojai rinkosi į Vilniaus „Siemens“ areną, kurioje vyko naujametinis „Auksinio balso“ gala koncertas. Publika dar kartą galėjo pasimėgauti televizijos laidos „Auksinis balsas“ dalyvių ir svečių dainomis bei pasirodymais. Kartu su įvairiausių žanrų kūrinius atliekančiais dainininkais grojo simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Vytauto Lukočiaus, o gerą nuotaiką palaikė žiūrovų pamėgtas vedėjų duetas – Beata Tiškevič ir Andrius Rožickas.
Šorena Džaniašvili  ir Vilija Matačiūnaitė
Šorena Džaniašvili ir Vilija Matačiūnaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

BUS PAPILDYTA ĮSPŪDŽIAIS IR NUOTRAUKOMIS!

„Džiaugiamės galėdami su jumis sveikintis pačiose Naujųjų išvakarėse!“ – su publika sveikinosi koncerto vedėjai.

„Turbūt rankinėse daugelis čia turi atsinešę šio to išgerti, juk Naujieji!“, – šmaikštavo A.Rožickas. „Aš bandžiau prasinešti per apsaugą, bet viską atėmė“, – kvailiojo ir B.Tiškevič.

Po judviejų pokštų pirmoji scenoje pasirodė ryškiai raudona suknele iki žemės pasipuošusi  ir tikra retro dama virtusi atlikėja Karina Krysko-Skambinė. „Seniau ji buvo tokia truputį olialiaškė, bet „Lietuvos balse“ atskleidė savo talentą“, – juokaudamas ją pristatė A.Rožickas. Ir iš tiesų – Karina scenoje pademonstravo ne tik savo vokalinius sugebėjimus, bet ir tikrą eleganciją.  

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė

„Norėčiau visiems palinkėti sveikatos, nes ji – svarbiausia gyvenime. Kai nėra sveikatos, tai nesinori nei meilės, nei pinigų, todėl būkite sveiki ir laimingi“, – linkėjo žiūrovams Karina.

Po jos pasirodymo scenoje savo balsu žiūrovus džiugino dainininkas Merūnas Vitulskis.  „Liūdniausia, kai tu dainuoji, o fone šoka labai gražios merginos, ir tu jų niekada nematai“, – po dainos šmaikštavo Merūnas, turėdamas omenyje scenoje kartu su juo pasirodžiusias dailias šokėjas.

Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis

„Noriu palinkėti, kad 2014-aisiais eitumėte atvira širdimi į pasaulį, kad jus supantys žmonės jus girdėtų ir dalintųsi meile“, – linkėjo scenoje pasirodžiusi 2012-ųjų „Auksinio balso“ nugalėtoja Vilija Matačiūnaitė. Ji, kaip ir Karina, Naujametiniame koncerte įkūnijo retro stiliaus damą.

Vilija Matačiūnaitė
Vilija Matačiūnaitė

Netikėtas duetas – M.Vitulskis ir Vaidas Baumila – jausmingai atliko Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“. Publika jų pasirodymą palydėjo griausmingais plojimais. O patys atlikėjai prisipažino, kad juodu sieja tolimas giminystės ryšys. „Mudu su Merūnu – giminės! Ar žinojote tai?! Tiesa, tolimi, bet mano mama čia kažkur sėdi tarp žiūrovų ir galėtų tai paliudyti“, – sakė V.Baumila.

Merūnas Vitulskis ir Vaidas Baumila
Merūnas Vitulskis ir Vaidas Baumila

Po netikėto vyrų dueto, scenoje su V.Matačiūnaite uždainavo Šorena Džaniašvili. Merginos atliko Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Ilga balta prigludusia suknele pasipuošusi Šorena kerėjo ne tik balsu, bet ir nepriekaištinga išvaizda. Ją, belipančią į sceną, žiūrovai pasitiko džiaugsmingai plodami.

Šorena Džaniašvili  ir Vilija Matačiūnaitė
Šorena Džaniašvili ir Vilija Matačiūnaitė

Koncerto pabaigoje pasirodė Danguolė Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras, atlikęs legendinę Freddie Mercury dainą „Barcelona“.

Vis dėlto iš kėdžių visus žiūrovus atsistoti privertė patriotinė daina „Mano kraštas“ su V.Baumila priešaky, vainikavusi šventinį koncertą.

Naujametinis „Auksinio balso“ koncertas
Naujametinis „Auksinio balso“ koncertas

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką