Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Naujojo „Iki pergalės! Virėjų kovos“ sezono pirmoje laidoje nugalėjo Rasa Kibildytė

Meksikietiškos virtuvės atstovui ir puoselėtojui Edmundui Končiui nepavyko nugalėti „auksinės šefės“ vaidmeniu debiutuojančios, neseniai „auksinio peilio“ apdovanojimą gavusios Rasos Kibildytės.
Rasa Kibildytė
Rasa Kibildytė / TV3 nuotr.

Įdarytos slyvos, aviečių, medaus ir garstyčių padažas, karamelizuoti svogūnai bei pagrindinio ingrediento kiaulienos karbonado pateikimas sužavėjo komisijos narius ir padovanojo Rasai pergalę.

Jos priešininkas neatsispyrė pagundai paimprovizuoti su šios virtuvės subtilybėmis. Edmundas kiaulienos karbonadui pabandė suteikti pikantiško ir egzotiško, meksikietiškiems patiekalams būdingo prieskonio. Virtuvės virtuozas komisijos nariams iškart prisipažino, kad patiekalui visiškai užbaigti jam pritrūko laiko, todėl neįdėjo vienos sudedamosios dalies.

„Šį kartą norėjau atsigriebti stengdamasis kuo originaliau patiekti patiekalą, pritaikydamas išraiškingas ir gaivias spalvas, todėl net avokado kauliukas tapo svarbiu akcentu“, – sakė virtuvės meistras.

Pirmoje naujojo sezono TV3 „Iki pergalės! Virėjų kovos“ laidoje nugalėjusi Rasa pripažino, kad priešininkas buvo iš tiesų labai stiprus ir pasirodė puikiai. Tą patvirtino ir komisijos nariai, kuriems apsispręsti buvo iš tiesų nelengva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius