Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Naujos detalės apie Kipre dingusią A.Jonušienę: konfliktas su partneriu ir „paskandintas“ telefonas

Pirmadienį Lietuvą pasiekė žinia apie renginių organizatorės, buvusios Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentės Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą. Artima jos draugė atskleidė, kad moteris planavo grįžti į Lietuvą, tačiau gimtinės taip ir nepasiekė. Aiškėja ir kitos detalės apie paskutines Astos dienas iki dingimo.
Asta Jonušienė
Asta Jonušienė / Renginio organizatorių nuotr.

Apie žinomos lietuvės Astos Kybartaitės-Jonušienės dingimą pirmiausia pranešta Kipro policijos puslapyje cypruspolicenews.com.

„Policija prašo informacijos, galinčios padėti surasti 51 metų Astą Kybartaitę-Jonušienę iš Lietuvos, kuri nuo 2024 m. liepos 3 d. dingo iš savo gyvenamosios vietos Pafoso mieste.

Dingusioji apibūdinama kaip liekno kūno sudėjimo, maždaug 165 cm ūgio, šviesių plaukų ir mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo baltą ilgą suknelę, avėjo geltonus batus, ant rankos turėjo apyrankę su tamsiais akmenukais.

Ekrano nuotr./Dingo Asta Jonušienė
Ekrano nuotr./Dingo Asta Jonušienė

Asmenis, turinčius informacijos, kuri galėtų padėti ją surasti, prašome susisiekti“, – skelbiama Kipro policijos puslapyje.

Pirmadienio popietę apie buvusios Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentės A.Jonušienės dingimą suskubta dalintis ir socialiniuose tinkluose. Prie moters paieškų prisidėjo ir Kipre gyvenantys lietuviai, o tarp jų ir ne vienerius metus su moterimi bendravusi draugė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi).

Pastaroji portalui Žmonės.lt teigė, kad A.Jonušienė buvo jos tėčio, mirusio prieš kelerius metus, draugė.

Apie Astos dingimą moteris sužinojo pirmadienio rytą iš Kipro policijos pranešimo.

„Kurį laiką po tėvelio mirties su Asta nebendravome. Tačiau gyvenome tame pačiame mieste. Žinojome viena apie kitą, kas kuo užsiima“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Moters teigimu, pastaruosius kelerius metus Asta gyveno su kipriečiu. Paaiškėjo, kad likus vos kelioms dienoms iki A.Jonušienės dingimo, tarp jų įsiplieskė nesutarimai.

„Jie pykosi liepos 1 ar 2 dieną. Pasak mūsų draugo lietuvio, Astos telefoną kiprietis „paskandino“. Nežinau ar jūroje, ar baseine. O nuo liepos 3 d. ji paskelbta dingusi“, – atskleidė Kipre gyvenanti lietuvė.

Ji taip pat atskleidė, kad dingusi A.Jonušienė planavo grįžti į Lietuvą, tačiau gimtinės taip ir nepasiekė.

„Kita jos draugė mane informavo, kad liepos 5 dieną jinai planavo grįžti į Lietuvą ir aplankyti mamą bei draugus. Tačiau nėra aišku, ar jinai jau turėjo skrydžio bilietą“, – Žmonės.lt sakė dingusios moters draugė.

Apie lietuvės dingimą moteris kalbėjosi su jos dukra ir Lietuvoje gyvenančia drauge. Pastaroji, anot jos, paskutinį kartą su Asta bendravo birželio pabaigoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais