15min be reklamos
Publikuota 2019 01 01, 19:36

Naujų metų pažadai ir iššūkiai: savas būstas, magistro laipsnis ir artėjantis jubiliejus

Išaušę Naujieji metai kiekvienam mūsų reiškia ko nors naujo pradžią – nauji tikslai, nauji iššūkiai ir nauji džiaugsmai – taip kasmet sutinkame Naujuosius metus. Vos tik prasidėję 2019-ieji jau spėjo užsukti naują laiko karuselę – joje sukamės ne tik mes, bet ir pramogų pasaulio atstovai, jie 15min skaitytojams papasakojo, ko tikisi ir kokius tikslus sau kelia 2019 metais.
Mantas Katleris, Julija Janus, Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Petruškevičius
Mantas Katleris, Julija Janus, Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Petruškevičius / 15min ir asmeninio albumo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujųjų iššūkiai: oratorystės kursai, svajonės apie gandrus, didesnę gerbėjų meilę. O bus – kaip bus

Katažina Zvonkuvienė: „Kai šeimoje atsirado vaikai, visos mintys pradėjo suktis tik aplink juos, apie save mažiausiai galvoji. Šiemet jie daug sirgo, tad jiems norėčiau palinkėti sveikatos, kad juos kaip įmanoma rečiau užkluptų ligos. Tik susidūręs su sveikatos problemomis, pamatęs, kaip serga vaikai, supranti, kaip tai yra svarbu. Labai daug dalykų gyvenime galima pasiekti sunkiu darbu, suorganizuoti, nupirkti, bet sveikatos niekaip nenusipirksiu, net ir turėdamas daugybę pinigų.

Lietuvos žmonėms palinkėčiau būti geresniems, atlaidesniems ir daugiau šypsotis – to šalyje pasigendu. Aš visada stengiuosi dalinti geras emocijas, tiesa, ne visada tai pavyksta. Kas gera, visada norisi kuo daugiau.

Pudra Photography nuotr. /Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimos nuotrauka
Pudra Photography nuotr. /Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimos nuotrauka

Savo vyrui Deivydui Zvonkui noriu palinkėti sėkmės kūryboje, kad jam nepritrūktų įkvėpimo ir jis ateinančiais metais sukurtų daug gerų dainų. Sau palinkėčiau augti ir tobulėti, savo balse atrasti naujų spalvų, tikiuosi išleisti ir daug hitais tapsiančių dainų. 2018-aisiais įvyko mano pirmas solinis turas, jis pasiteisino ir jau planuoju koncertus 2019-iesiems.

Svajoju, kad tų koncertų būtų kuo daugiau, kad žmonės manęs klausytų. Man pakanka pamatyti plojančius žmonės, išgirsti vieną ar kitą komplimentą po koncerto – tai tokie paprasti dalykai, bet jie nuteikia pozityviai. Visi mes esame jautrūs, vieni tai labiau parodo, kiti mažiau, bet palaikymas – svarbus mums visiems.

Dėl šeimos pagausėjimo geriau nejuokaukime – turime du vaikus, tuo labai džiaugiamės. Duok Dieve, kad pajėgtume juos ko nors išmokyti, užauginti, o ateityje bus taip, kaip Dievas duos, bet kol kas minčių apie šeimos pagausėjimą neturime.“

Mantas Petruškevičius: „2019-aisiais manęs laukia jubiliejus, todėl sau pasižadu ta proga ką nors įspūdingo, tik kol kas nežinau, kas tai bus. Gimtadienio šventės neplanuoju, manau, kad geriau vietoje jos išvykti į kokią kelionę. Konkrečių planų ateinantiems metams neturiu, tiesiog noriu ir toliau tobulėti srityje, kurioje dirbu.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Mantas Petruškevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Mantas Petruškevičius

Sau palinkėčiau sėkmės, o aplinkiniams linkiu, kad kiti metai būtų geresni finansine prasme, kad žmonės daugiau uždirbtų. Taip pat svarbu gera nuotaika, šypsenos ir sveikata. O Lietuvai didžiausia dovana būtų normali, stabili valdžia, kuri priimtų logiškus ir racionalius sprendimus.“

Eglė Jakštytė: „Prisipažinsiu, nesitikėjau, kad 2018 metais man pasipirš mylimasis, iki tol turėjome labai daug planų. Visiems išpasakojau, kad vestuvės bus 2019 metų vasarą, bet dabar jau nebesu tikra. Manau, kad reikia neskubėti – baigti namo statybas, tada įsikurti ir tik tada, turint stiprų pagrindą po kojomis, planuoti vestuves.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Eglė Jakštytė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Eglė Jakštytė

Kai apie tai papasakojau mamai, ji man paantrino ir prasitarė bijojusi sakyti, kad pagal astrologines prognozes 2019-ieji – man nepalankus metas planuoti vestuves.

Prietarai lieka prietarais, bet nenoriu, kad būtų taip, kad pasistatome namą, surengiame vestuves, išvažiuojame į kelionę ir paskui nieko neveikiame.

Nebūtina viską daryti iš karto – viskam savas laikas, po žingsnelį. Poroje svarbiausia darna, o vestuves galima surengti ir po poros metų. Tiesa, ilgai laukti negalime, kad dar nebūtų atšalę jausmai. Tačiau nemanau, kad vedybos kardinaliai pakeis mūsų gyvenimus, kurti ir dainuoti bus galima ir prie vaiko...

Kalbant apie 2018-uosius, jie tikrai buvo labai geri metai, iš savęs išspaudžiau viską, ką galėjau. Kitais metais noriu kuo daugiau savęs atiduoti muzikai, svajonių įgyvendinimui ir svarbiausia, noriu į viską ir toliau žiūrėti pozityviai. Tikiuosi, kad 2019 bus įkurtuvių metai, draugas sako, kad kitų metų Kūčias sutiksime savo naujuose namuose.“

Mantas Katleris: „Sau kelti tikslus – baigiau. Anksčiau pasižadėdavau sau sportuoti, dabar tiesiog noriu nenumirti dar kitais metais. Kitais metais laukia ir iššūkių, tiesa, apie juos dar nenoriu kalbėti. Su mylimąją Aiste 2019-aisiais kelsimės į savo nuosavą būstą.

Kalbant apie karjerą, kitais metais nieko naujo imtis neplanuoju – nenoriu vesti televizijos laidų, noriu daryti tai, ką dariau iki šiol, tiesiog labiau tobulėti. Šiais metais, atsidaręs kebabinę supratau, kad geriausia daryti tai, ką geriausiai išmanai ir nesistengti per daug eksperimentuoti.

Pripažįstu, kad kebabinė nebuvo pats sėkmingiausias mano projektas. Kai verslą kuri vienas, tada tu viską geriau apgalvoji, mes verslą kūrėme septyniese ir daug dalykų buvome palikę nesutvarkytų. Pirmi mėnesiai buvo geri, vėliau klientų sumažėjo, Vilniuje nuolatos atsidaro naujų vietų, tad konkuruoti iš ties sunku.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė

Karjeros prasme 2018-ieji tikrai buvo sėkmingi. Metai prasidėjo su Muzikos apdovanojimais M.A.M.A. – mano nuomone, tai buvo eksperimentas, kuris iš dalies pasiteisino. Aš nesu vedėjas ir tai žmonės turi suprasti, aš esu humoristas, būtent tam ir buvau pakviestas. Nuomonių po renginio buvo įvairių, bet man tai buvo gera patirtis. Projektas, kuris praėjusiais metais pasisekė geriausiai – pokalbių šou “Kitokie pasikalbėjimai„ – niekados nebūčiau pagalvojęs, kad galėsiu būti tokio projekto vedėjas. Metus vainikavo turas su Stonkumi po Lietuvos arenas, iki šiol jau yra parduota daugiau kaip 25 tūkstančiai bilietų, mes tuo labai džiaugiamės.

2018-aisiais buvo ir kelionių, jau ir dabar turime suplanavę keletą artimiausiems mėnesiams – su Stonkais vasarį vyksime į Keniją, su Mantu Bartuševičiumi planuojame vykti į Jordaniją ir Izraelį. Labiausiai įsiminusios išskirti negaliu, nes tikrai dar daug ką pasaulyje turiu pamatyti.“

Julija Janus: „Tikiuosi, kad ateinantys metai bus ramesni ir laisvesni, 2018-ieji buvo pokyčių metai – uždariau savo prekės ženklo fizines parduotuves ir perkėliau prekybą į internetą. Šiuo metu savo ateities planų, susijusių su darbu, atskleisti negaliu, esame dar tik pirminėje startuolio stadijoje.

Asmeninio archyvo nuotr./Julija Janus
Asmeninio archyvo nuotr./Julija Janus

Pagrindinis ateinančių metų tikslas bus vasario mėnesį – ISM universitete turiu apsiginti rinkodaros magistro baigiamąjį darbą. Iki tol turiu išgyventi ir jį parašyti, tada imsiu atostogų. Kiekvieną dieną iki gynimo esu kruopščiai suplanavusi – man liko trisdešimt dienų rašymo, kasdien turiu parašyti bent po pusantro du puslapius ir dar padaryti giluminius darbo interviu. Iki vasario mėnesio ir savo pagrindinį darbą – drabužių kūrimą, perkėliau į antrą poziciją pagal svarbumą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką