2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Naujųjų iššūkiai: oratorystės kursai, svajonės apie gandrus, didesnę gerbėjų meilę. O bus – kaip bus

Naujieji metai dažnam iš mūsų reiškia naujo lapo atvertimą – pasikeitę skaičiai gali paskatinti keistis ir imtis naujų užmojų. Ne išimtis ir garsūs pramogų pasaulio atstovai, jie 15min skaitytojams papasakojo, ko tikisi ir kokius tikslus sau kelia 2019 metais.
Jonas Nainys, Monique, Naglis Bierancas ir Giulija
Jonas Nainys, Monique, Naglis Bierancas ir Giulija / Tomo Šimkaus ir 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujų metų pažadai ir iššūkiai: savas būstas, magistro laipsnis ir artėjantis jubiliejus

Naujųjų metų pažadų dalybos Lietuvoje jau tapo tradicija. Turbūt sutiksite, kad bene populiariausi pažadai – pradėti sportuoti ir mesti rūkyti. Visgi, bėgant metams, pažadai keičiasi: konkretūs pažadai nueina į antrą planą, vis dažniau kalbama apie iššūkius ir siekius.

15min pasidomėjo, kaip 2019-uosius mato Lietuvos pramogų pasaulio atstovai. Jubiliejus, magistro darbo apsigynimas, namo statybos, muzikinės karjeros siekiai – tai tik maža dalis to, ką papasakojo garsenybės.

Dalis jų pasakė ir konkrečius pažadus, ar tai pavyks įgyvendinti – sužinosime netrukus.

Monika Pundziūtė-Monique: Su šeima turime tradiciją Naujųjų metų išvakarėse ant lapelių užrašyti pasižadėjimus sau, kuriuos įgyvendinsime per ateinančius metus. Tai tarsi naujo lapo atvertimas – užrašydamas juos tu duodi pradžią kažkam naujo. Kiekvienas juos sudedame į atskirus stiklainiukus, o po metų juos atidarome. Dažniausiai visi užsibrėžti tikslai pavyksta, tiesa, kai kuriems reikia laiko, neužtenka metų. Pagrindinis dalykas, ko kiekvienais metais sau pasižadu – tobulėjimas, visose srityse. Be tobulėjimo, kitiems metams, turiu dar vieną tikslą, jis turi būti įgyvendintas vasarą, bet daug apie jį papasakoti negaliu. Jis susijęs su koncertais, prižadu gerbėjus nustebinti.

Labai gerai atsimenu, kad kadaise norėjau nustoti kompleksuoti dėl savo kūno formų ir tiesiog kažko imtis. Man visai neblogai pavyko, nes rugpjūtį susipažinau su treneriu Broniu Burneika, su kuriuo iki šiol dirbame. Tai vienas iš tokių pasižadėjimų, kuriems reikia laiko, nepakanka metų.

Dar vienas noras – užsiauginti didesnį gerbėjų ratą, noriu kurti muziką, kuri pasiektų kuo daugiau žmonių širdžių patiktų . Man labai svarbu, kad klausytojas augtų kartu su manimi, mano muzika jį įkvėptų ir padarytų laimingesniu.“

Jonas Nainys: „Neslėpsiu, 2018-ieji man nebuvo visiškai puikūs, tačiau šie metai mane užgrūdino. Turėjau progą sustoti ir pamąstyti, kad galbūt kažką darau ne taip. Tad ir ateities tikslus palieku ne ateičiai ar likimui, o suprantu, kad viskas priklauso nuo manęs, – sako „radistas“ Jonas Nainys. – Stengiuosi save nuteikti ir paruošti, kad nelauksiu nieko padėto ant lėkštutės, o pats darysiu, veiksiu, dirbsiu“.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jonas Nainys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jonas Nainys

Vis dėlto 2018-ieji J.Nainiui buvo itin sėkmingai kaip solo artistui. „Praėję metai mane atvedė ten, kur visuomet norėjau būti – muzikoje. Šiemet beveik nedalyvavau jokiuose televizijos projektuose, nes visą koncentraciją skyriau muzikai. Taip galėjau atsiduoti, sukurti su Jazzu puikų kūrinį, kuris sulaukė didelio pasisekimo“, – sako atlikėjas.

Naują kūrinį su atlikėja Juste Arlauskaite didžėjus bei muzikos prodiuseris žada ir kitąmet, o planų naujiems metams išties nemažai. Atlikėjas ruošia ne tik kelis projektus, apie kuriuos dar negali kalbėti, bet ir ruošiasi asmeniniam tobulėjimui – žada lankyti oratorystės kursus, pamokas, skirtas išmokti taisyklingo kvėpavimo.

„Taip pat pratęsiau pianino ir vokalo pamokas, tad esu įsitikinęs, kad įgyvendinti senas svajones ar atrasti naujų hobių nereikia naujų metų. Jeigu sugalvoji, turi pradėti iš karto“, – sako J.Nainys.

Giulija: „Šeimoje kadaise buvo tokia tradicija, į Naujųjų metų šampano butelį sudėdavome kitų metų planus, svajones, o po metų tą butelį sudaužydavome ir žiūrėdavome ar pavyko įgyvendinti tuos planus. Skaityti tuos planus po kurio laiko būna labai smagu. Dabar ši tradicija nutrūko.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Giulija Baužienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Giulija Baužienė

2018-aisiais įsitikinau – svarbiausia, kad visi būtų sveiki. Praėjusiais metais tėtį palaidojau, labai sunkiai tai išgyvenau, supratau, kad gyvenimas labai trumpas. Tu šiandien esi, rytoj jau tavęs nebėra, bet gyvenimas nesustoja, jis eina toliau, tuo pačiu ratu. Tad linkiu ir sau, ir visiems, sveikatos, dvasinės ramybės. Jei kas nors jus suerzina ar supykdo – neperimkite to pykčio, atleiskite. Šeimai noriu palinkėti, kad mes dažniau būtume kartu, kad Monikai sektųsi jos darbuose.“

Naglis Bierancas: „Seniau ant lapo rašydavau naujųjų metų planus, bet dabar tos tradicijos nebeturiu. Kiek pamenu, tai labai gerai veikdavo, skatindavo jų išsipildymą. Kai viską užsirašai juodu ant balto, paskui labai lengva išpildyti.

Asmeninio albumo nuotr./Naglis Bierancas
Asmeninio albumo nuotr./Naglis Bierancas

Dabar kažkokių didelių planų nėra, per Naujuosius metus pasikeičia tik skaičiai, po žiemos ateina pavasaris. Horoskopų neskaitau, pranašystėmis nesidomiu, tiesiog laukiu pavasario, bet dėl šilumos. O kaip mano gyvenimas klostysis 2019-aisiais – pamatysime.“

Ieva Zasimauskaitė: „2019-ieji man bus kūrybos metai, kuomet realizuosiu tai, ką sukūriau praėjusiaisiais. Tik šiuo metu man reikia superkomandos, su kuria galėčiau kad ir kalnus nuversti. Šiemet planuoju kuo daugiau laiko praleisti studijoje, rašyti dainas ir kaip įmanoma greičiau pristatyti albumą. Neslėpsiu, šio etapo labai laukiu“, – 15min ateities planais dalijasi atlikėja Ieva Zasimauskaitė.

Tiesa, naujus metus I.Zasimauskaitė pradės kelione – sausio mėnesį keliaus į užsienį, kur filmuos vaizdo klipą. „Kol kas dar nesame tiksliai susidėlioję, tačiau norėčiau bent kelioms savaitėms nuvykti į Kanarus. Taip pavyktų ir pailsėti, ir padirbėti“, – pasakoja Ieva. Kovo mėnesį jos taip pat laukia kelionė į Ameriką, kur svečiuosis pas savo dvasinį mokytoją.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Ieva Zasimauskaitė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Ieva Zasimauskaitė

O gal kitais metais numatytas šeimos pagausėjimas? „Vaikų noriu nuo 15-os metų, tačiau Marius šiuo metu gyvena Palangoje, tad mums reikėtų vėl pagyventi kartu, kad kurtume šeimą. Abu tėvai turi prisidėti prie vaikų auginimo, todėl mums reikėtų sėsliai pabūti abiems kartu, kad nesijaustume išsibėgioję“, – pasakoja Ieva.

Kadangi 2018-ieji metai Ievą Zasimauskaitę išmokė begalinės kantrybės ir nepasidavimo, to ji linki sau bei kitiems ir šiemet: „Kartais būna tokių dienų, kai rankos nusvyra ir atrodo, kad daugiau nebegaliu, bet vėl ateina šviesios dienos, prašvietėjimai, kai galvoji – ką čia aš sau galvojau. Tad kantrybės ir nepasidavimo, nes viskas tikrai praeina“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką