NBA žvaigždė Jonas Valančiūnas – apie žmoną ir kitų moterų dėmesį: „Ir aš pavydžiu, nes myliu“

Retai interviu apie savo asmeninį gyvenimą dalinantis NBA krepšininkas Jonas Valančiūnas padarė išimtį. Krepšininkas pasidalijo ne tik krepšinio pasaulio užkulisiais, bet ir atviravo apie asmeninį gyvenimą, vaikystę ir savo karjeros pradžią.
Jonas Valančiūnas su žmona Egle
Jonas Valančiūnas su žmona Egle / LNK ir BNS nuotr.

LNK laidos „Šeškinės 20“ vedėjų paklaustas, koks jis buvo vaikas, J.Valančiūnas atskleidė: „Visko buvo. Kai augi savo miestelyje, tai tikrai visko būna. Ir pachuliganavoji, ir geras truputį pabūni. Vaikystėje tautinius šokius lankiau, juos lankyti pastūmėjo ne tik tėvai, bet ir aplinka, gyvenom mažam kaimuky, tai visi sakė, kad čia juk gražu, tautiška. Pagalvojau, kodėl gi ne. Mokyklą baigiau, bakalauro diplomą apsigyniau, dabar galvoju apie magistro laipsnį, manau, kad reikia.“

LNK nuotr./Jonas Valančiūnas
LNK nuotr./Jonas Valančiūnas

Dar būdamas 14 metų paauglys Jonas persikraustė į sostinę, kad galėtų tikslingiau siekti krepšininko karjeros. NBA žvaigždė pasakojo, kad tėvai, iš pradžių labai nenorėję išleisti, galiausiai suprato, kad likimui nepasipriešinsi ir leido savo vieninteliam sūnui siekti svajonės.

„Mama tikrai nenorėjo, kad kažkur važiuočiau, neaišku kur, viskas nauja, nauja mokykla, krepšinis. Aš pats labai bijojau, nežinojau, kaip viskas bus, mokykloje juk visi „šustriakai“, vilniečiai, vis tiek buvo baimių, ar pritapsiu. Dar ir mano kalbėjimas su tarme. Prasidėjo visai kitoks gyvenimo rimtas nei mano kaimuke. Treniruotės, nauji žmonės, mokslai, atstumai, čia didmiestis, viskas buvo kitaip. Teko išmokti gyventi vienam, niekas jau nepadarydavo pusrytukų. Tačiau man pavyko per save perlipti. Aš manau, kad reikia išeiti iš komforto zonos, komfortas nėra gerai, na, nebent labai trumpą laiką“, – savo prisiminimais apie karjeros pradžią dalijosi Jonas Valančiūnas.

Nepriekaištingą karjerą susikūręs uteniškis vos 19 metų pakviestas į NBA lygą. Jonas Valančiūnas neslėpė, kad kiekviename rimtame savo gyvenimo etape turėjo daug baimių.

„Žinoma, kai sulaukiau pasiūlymo iš NBA, nebuvo labai jauku ar drąsu ten vykti. Nes ir mano anglų kalba nebuvo labai stipri. Gerai, kad Linas Kleiza buvo rūbinėje su manimi, tikrai padėjo nemažai. Buvo sunku, niekada nebuvau ragavęs svetimos duonos, niekada nebuvau žaidęs už kitą klubą nei namuose, gimtoj šaly. Tikrai nebuvo lengva, reikėjo prisitaikyti“, – pasakojo J.Valančiūnas.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Jono Valančiūno šeima
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Jono Valančiūno šeima

Nenuostabu, kad jauni krepšininkai, kurie sėkmingai kopia karjeros laiptais, sulaukia daug aplinkinių dėmesio. Kalbėdamas, kaip reikia elgtis su dailiosios lyties atstovių dėmesiu ir prabilęs apie žmonos Eglės pavydą, Jonas laikėsi tvirtos nuomonės.

„Su moterų, gerbėjų dėmesiu reikia elgtis pagarbiai. Nebeturiu aš to dėmesio, dar kartais žmona duoda dėmesio, ir viskas. O pavydėti yra normalu. Jeigu myli, tai ir pavydi, taip? Sveikas pavydas, manau, kad yra sveikas dalykas. Ir aš pavydžiu, nes myliu“, – šypsenos neslėpė krepšininkas.

„Šeškinės 20“ – trečiadieniais, 20 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką