2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Negyvenamoje saloje kviečianti nakvoti kelionių agentūra sudomino ir garsenybes

Antradienio vakarą įvyko be kelionių negalinčių gyventi žmonių susitikimas. Kviestiniai svečiai į po Baltuoju tiltu įsikūrusį restobarą atvyko ne tik išgirsti istorijų iš įvairiausių kelionių. Vakaro metu buvo pristatyta kelionių agentūra „Kur toliau“.
Vakaro svečiai
Vakaro svečiai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pristatymo renginio nepraleido ir būrys žinomų kultūros ir pramogų pasaulio atstovų.

Čia buvo galima sutikti aktorius Larisą Kalpokaitę, Reditą Dominaitytę, menininkę Nomedą Marčėnaitę, laidų vedėjas Zitą Kelmickaitę, Daivą Žeimytę ir Daivą Tamošiūnaitę, dizainerę Juliją Žižę, modelį Solveigą Mykolaitytę, prodiuserį Justą Čekuolį su žmona Akvile ir daugelį kitų.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Daiva Tamošiūnatė, Nijolė Statkutė, Nomeda Marčėnaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Daiva Tamošiūnatė, Nijolė Statkutė, Nomeda Marčėnaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kelionių agentūros pristatymo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kelionių agentūros pristatymo akimirka

Kai kurie jų pasidalino ir savo kelionių įspūdžiais. Restobare „Spot“ vykusioje šventėje, kurią vedė aktorius Eimutis Kvoščiauskas, skambėjo istorijos iš smagiausių kelionių. Žinomi Lietuvos žmonės pasidalino įspūdingiausiais savo kelionės kadrais ir prisiminė išgyventus nuotykius.

Solveiga Mykolaitytė papasakojo apie nuotykius, patirtus savanoriaujant Pietų Afrikoje.

Arvydas Anušauskas atskleidė, kodėl negali gyventi be kalnų, Zita Kelmickaitė papasakojo, kuri kelionė jai buvo pati įspūdingiausia. Julija Žižė pasidalino šeimos atostogų įspūdžiais Balio saloje.

Saugirdas Vaitulionis papasakojo apie tai, kaip jam sekėsi keliauti po Indiją. Nomeda Marčėnaitė, visai neseniai grįžusi iš kelionės jachta, papasakojo, su kokiais iššūkiais susidūrė – moteriai teko net išgyventi siaubingą audrą.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Nomeda Marčėnaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Nomeda Marčėnaitė

Renginio metu svečiai susipažino agentūra, organizuojančia keliones su „prieskoniais“. Ją įkūrė keliautojai, niekada neieškantys standartinių kelių, o atvirkščiai – siekiantys patys pažinti, pajusti, paragauti, išbandyti.

Pagrindinis kelionių agentūros sumanytojas – be kelionių negalintis gyventi vilnietis Simonas Teškevičius. 27 metų vaikinas jau spėjo aplankyti 55 valstybes. Savo meilę nuotykiams ir kelionėms vaikinas pavertė verslu.

„Ne veltui yra posakis, kad norėdamas atostogauti visą gyvenimą, dirbk mėgstamą darbą. Svajonė keliauti ir pažinti skirtingus kraštus tapo mano gyvenimo dalimi. Dabar aš galiu dalintis kelionių įspūdžiais kartu su daugiau žmonių ir bičiulių“, – šypsosi S.Teškevičius.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Zita Kelmickaitė ir Simonas Teškevičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Zita Kelmickaitė ir Simonas Teškevičius

Sprendimą įkurti kelionių agentūrą keliautojas priėmė tik pajutęs, kad prikaupė pakankamai patirties keliaudamas kartu su savo draugais. S.Teškevičius džiaugiasi, kad kelionėse susirado daug bičiulių, kurie dabar nuolat klausia „Simai, o kur toliau?“. Nuolat girdimas klausimas ir padiktavo kelionių agentūros pavadinimą.

„Mūsų kelionės yra nuolat ieškantiems, smalsiems, atviriems žmonėms. Taip pat, šis klausimas ir mane patį nuolat veda pirmyn, galvojant ir ieškant naujų kelionių maršrutų“, – pasakoja keliautojas.

Kartu su savo draugais S.Teškevičius bet kurioje šalyje ieško įdomių dalykų: aplanko ne tik įdomiausius šalies objektus, bet ir randa daug įdomių vietų šalia turistinių kelių.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arvydas ir Lina Anušauskai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arvydas ir Lina Anušauskai

„Leidžiame sau geriau pažinti tos šalies žmones, kultūrą, kasdienybę. Mums tiesiog taip patinka keliauti. Filipinų kelionėje kelias dienas plaukiojome aplink saleles ir tiesiog vakare nusprendėme, kad nakvosime negyvenamoje, vos 50 metrų pločio saloje.

Šią pramogą siūlysiu išbandyti ir savo klientams. Kitą kartą su draugais išvykome pažinti Gambijos ir Senegalo – Afrikos šalis, į kurias nelabai kas organizuoja keliones. Joje patyrėme, ką reiškia važiuoti bekele – pasijutome kaip Dakaro ralyje: su „Mercedes“ autobusu važiavome smėlio dykyne, o kažkur šalia vingiavo asfaltuotas kelias. Bet vairuotojas nusprendė, kad bekele važiuoti yra arčiau, o mūsų kelionei tai suteikė daugiau „prieskonio“. Mačiau, kad mano draugus tokios kelionės žavi, tad noriu užkrėsti aistra kelionėms kuo daugiau žmonių“, – sako agentūros įkūrėjas.

Jis organizuoja keliones į Filipinus, Maroką, Gruziją, Albaniją, Nepalą, Tanzaniją, Etiopiją ir kitas. Taip pat savo klientas jis siūlo vykti į kalnų keliones, kaitavimo stovyklas, kuriose du lietuviai instruktoriai siūlo neribotą kaitavimo pamokų skaičių – kol žmogus išmoksta. „Kuriant keliones man labai svarbu, kad kelionė turėtų „prieskonį“ – kas galėtų mane patį ir kitus nustebinti, nudžiuginti ir suteiktų gerų įspūdžių. Svarbu, kad kelionė vyktų sklandžiai ir pakeleiviai jaustųsi gerai. Bet turbūt svarbiausias ir smagiausias dalykas man, kai pirmą kartą susitikę keliautojai, kelionės pabaigoje tampa bičiuliais“, – tikina pašnekovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką